Zlaté 14 karátové náušnice visací s modrou říční perlou 921009.3 Peacock
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Luxusní zlaté 14 karátové visací náušnice s pravou říční perlou modré barvy. Více
Kód produktu: 21068 EAN: 8590962210682


Luxusní náušnice jsou vyrobeny ze 14karátového zlata s ryzostí 585/1000 a jsou doplněny pravými kultivovanými sladkovodními říčními perlami té nejvyšší kvality AAA. Perly se tak mohou pochlubit dokonalým leskem, který zaujme na první pohled.
Náušnice se zapínají na zlatou klapku, která je bezpěčně ochrání před nechtěnou ztrátou.
Ústředním bodem krásy těchto zlatých 14karátových náušnic jsou bezpochyby zářivé perlové kuličky z pravých sladkovodních říčních perel.
Zlaté náušnice mohou symbolizovat lásku k našemu životnímu partnerovi, připomínat významnou událost nebo životní jubileum.
Hmotnost šperku je pouze orientační a liší se kus od kusu.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Žlutá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Přírodní kultivovaná říční perla |
| Zapínání | Na klapku |
| Osazení | Přírodní kultivovaná říční perla |
| Kvalita perel | AAA |
| Typ | Perly |
| Typ náušnic | Visací, Perla |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička a taštička zdarma, Certifikát pravosti zlata a perel |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náušnice | 18 mm |
| Průměr perly | 8 mm |
| Rozměr náušnice | 8 x 18 mm |
| Hmotnost zlata (g) | 1,02 |
| Hmotnost šperku (g) | 2,18 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty 7

Perlová souprava z říčních perel 29018.3 Peacock

Perlový náramek z pravých říčních perel modrý 23011.3…

Perlový náramek z pravých říčních perel modrý 23012.3…

Perlový náramek z říčních perel se zapínáním ze 14…

Perlový náramek z říčních perel se zapínáním ze 14…

Perlový náhrdelník z říčních perel se zapínáním ze 14…

Perlový náhrdelník z říčních perel se zapínáním ze 14…
Mohlo by Vás zajímat 8

Stříbrné náušnice visací s modrou říční perlou 21009.3…

Perlový náramek z pravých říčních perel modrý 23011.3…

Zlaté 14 karátové náušnice pecky s modrou říční perlou…

Stříbrný prsten s modrou říční perlou 25002.3 Peacock

Stříbrné náušnice pecky s modrou říční perlou 21004.3…

Perlový náhrdelník z pravých říčních perel modrý 22027…

Zlaté 14 karátové náušnice bílé zlato s modrou říční…









Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba
Certifikát pravosti



