VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB🕐


Doprava zdarma k nákupu nad 1 500 Kč

Doprava zdarma k nákupu nad 1 500 Kč

Připravili jsme si pro Vás akci "Doprava ZDARMA"!

Udělat si větší radost se vyplatí. Při nákupu nad 1 500 Kč je totiž u nás doprava úplně ZDARMA.


Podzim je tady i s naší novou kolekcí šperků Swarovski!

Podzim je tady i s naší novou kolekcí šperků Swarovski!

Ačkoliv si to možná mnozí z nás ještě nepřipouští, ano, PODZIM už je v plném proudu.

Což je jistě pro některé z nás ne příliš potěšující fakt, protože podzim s sebou přináší i nepříjemné skutečnosti. Uplakané počasí doplní mlha, topení se začíná roztáčet na plné obrátky, venku je brzy tma - ale nedívejme se na podzim tak negativně. Podívejme se hlavně na jeho půvaby, jak si ho novým šperkem zpříjemníme.


Stříbrné šaty s kabátkem pro svatební maminky

Společenské šaty na svatbu

Byla jste pozvána na svatbu a nevíte, jaké šaty k této slavnostní příležitosti zvolit? Dovolte nám se podělit o naše zkušenosti.


Kabelky pro dámy !

Kabelky pro dámy !

Kabelka je pro ženu nepostradatelnou součástí každodenního života.


5 tipů, jak vybrat společenské šaty

5 tipů, jak vybrat společenské šaty

Přišla vám pozvánka na V.I.P party? Čeká vás premiéra v divadle, oficiální banket nebo návštěva konference? Pak nutně potřebujete nové společenské šaty, které vás budou dostatečně reprezentovat. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak je vybrat.


Šperky aneb fenomén jménem Swarovski

Šperky aneb fenomén jménem Swarovski

Swarovski. Velká světoznámá společnost, zarytá do povědomí všech. Swarovski šperky, náušnice apod., jsou dnes pojmy hojně vyhledávané ve všemožných vyhledávačích, slýchané v mnoha rádiích, televizích i v mnoha běžných rozhovorech úplně obyčejných lidí. Každý je zná a dokáže si o nich vytvořit reálnou představu, aniž by jeden ze Swarovski výrobků z broušeného křišťálového skla musel mít právě před očima.


Móda 2013: Šperky Swarovski hrají prim!

Móda 2013: Šperky Swarovski hrají prim!

Jarní sezona je tu hned s několika trendy v oblasti šperků Swarovski. Na prvním místě je originalita, hned za ní následuje extravagance, zdobení nebo veselé a netradiční barvy! Milé dámy, zapomeňte na nenápadné kousky, těm už dávno odzvonilo!


Jaro v parádních trendy barvách!

Jaro v parádních trendy barvách!

Barevné jaro!

Není to jen sluníčkem a teplem, že máme na jaře lepší náladu. Toto období je módní explozí barev, které nám vykouzlí úsměv. Nechte se zlákat a pořiďte si nové šperky Swarovski element.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace

NastaveníNesouhlasímSouhlasím