Perlový náramek z pravých říčních perel modrý 23011.3 Peacock
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Více barev
71 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Modrý perlový náramek ozdobený zirkony. Více
Kód produktu: 2905 EAN: 8590962230116
Dopravu máte zdarma
Barevné varianty

Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Romantický náramek zdobený pravou přírodní kultivovanou říční perlou a čirými zirkony.
Náramek se pyšní kroužkovým zapínáním.
Náramky patří mezi šperky, které jsou nepostradatelnou ozdobou každého dámského zápěstí a to nejen při nočních společenských akcích, ale také k běžnému nošení.
Ozdobte své zápěstí šperkem, který podtrhne vaši ženskost.
Luxus, který je stvořen pro královnu večera, plný dokonalosti a detailu.
Perlový náramek z pravých říčních perel modrý 23011.3 Peacock
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Přírodní kultivovaná říční perla, Zirkon |
| Zapínání | Kroužkové zapínání |
| Osazení | Přírodní kultivovaná říční perla, Zirkon |
| Kvalita perel | A |
| Typ | Vykládané, Perly |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička a taštička zdarma, Certifikát pravosti stříbra a perel |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka | 19,5 cm |
| Průměr perly | 8 mm, 8,5 mm |
| Hmotnost | 15 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty (7)







Související produkty 7

Stříbrné náušnice pecky s modrou říční perlou 21004.3…
Kód: 2166
Do 2 dnů
638 Kč

Perlová souprava z říčních perel 29018.3 Peacock
Kód: 1746
Do 2 dnů
1 898 Kč

Perlový náhrdelník z pravých říčních perel modrý 22027…
Kód: 2902
Do 2 dnů
3 298 Kč

Náušnice se Swarovski Elements Classic Pearl K58188LAV…
Kód: K58188LAV
Na objednávku do 20 dnů
719 Kč

Náušnice se Swarovski Elements Classic Pearl K58181…
Kód: K581810LAV
Na objednávku do 20 dnů
790 Kč

Stříbrný náhrdelník s pevnou modrou říční perlou na…
Kód: 22057
Není skladem
1 444 Kč

Perlová souprava s modrou říční perlou a zirkony 29072…
Kód: 29077
Není skladem
2 178 Kč
Mohlo by Vás zajímat (3)



Mohlo by Vás zajímat 3

Stříbrné náušnice pecka s tmavě modrou matnou perlou 3…
Kód: 1528
Skladem
589 Kč

Stříbrný přívěšek s kulatou tmavě modrou matnou…
Kód: 1532
Do 2 dnů
238 Kč

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski a tmavě…
Kód: 31836
Skladem
778 Kč








Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba
Certifikát pravosti



