Nevíte si rady?

Ozvěte se nám!

+420 604 306 932

(po-pá: 8:00 - 14:00)

Zlaté figurky

Oblíbili jste si nejrůznější dekorace? Váš interiér si určitě zaslouží pár nových kousků, které se budou skvěle vyjímat na pracovním stole, poličce nebo na komodě. Zlaté figurky, které na první pohled zaujmou díky svému designu, si určitě oblíbíte. Vyberte si pro sebe nebo své blízké krásné a jedinečné zlaté figurky Swarovski.

Originální dárek pro vaše blízké

Sháníte zajímavý a nápaditý dárek pro svoje blízké? I v tomto případě je určitě potěší nějaká ta zlatá figurka Swarovski. Navíc můžete výběr přizpůsobit zájmům obdarovaného. V nabídce totiž najdete například figurky Swarovski ozdobené broušenými krystalky v podobě dopravních prostředků, zvířat, hudebních nástrojů, znamení zvěrokruhu a dalších. 

Prvotřídní kvalita a lesk díky krystalům Swarovski

Krásné Swarovski zlaté figurky si oblíbíte především pro jejich prvotřídní kvalitu a lesk, kterou zajišťují třpytivé krystalky z dílny Swarovski Elements. Díky tomu si tak tato dekorace získala na zajímavosti a jedinečnosti. Figurky ze zlata potěší všechny milovníky krásných a stylových dekorací. 

Nápaditá dekorace do každého interiéru

Kovové pozlacené figurky Swarovski se stanou zajímavým zpestřením každého interiéru. Skvěle se budou vyjímat v různých koutech domácnosti nebo i kanceláře. Kovové pozlacené figurky s jemně broušenými průsvitnými krystaly Swarovski Elements jsou potažené tenkou vrstvou 24karátového zlata, které jim dodává luxusní vzhled.

Široký výběr různých motivů

Vyberte si figurky zlaté z dlouhé řady motivů. Na své si přijdou milovníci zvířat, fandové do hudby, nadšenci do astrologie i ti, kteří hledají nějaký ten talisman pro štěstí. Vyberou si i řidiči kamionu, motorek nebo vlaků. Kovové pozlacené sošky potěší každého, kdy má rád tento typ dekorací.