VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB🕐

Prodáváte nějaké zboží?  Máte vlastní prodejnu? Nabízíme za velice výhodných podmínek velkoobchodní spolupráci. Kvalitní zboží je samozřejmostí. V případě zájmu napište na monika.lutz@imagemode.cz nebo volejte +420 732 330 736.

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky stanovují postup pro zahájení a průběh úspěšné velkoobchodní spolupráce. Předpokládá se, že nákup zboží je prováděn za účelem dalšího prodeje. Nikoli jako konečný uživatel.
Na základě předání základních dokladů (živnostenské oprávnění atd) je možné začít obchodovat.
První nákup se předpokládá v minimální výši 3.000 Kč (bez DPH). Tento nákup může být uhrazen buď převodem nebo zasláním zboží na dobírku.

Další nákupy nemají výši omezenou, avšak u nákupu pod 5.000,- Kč (bez DPH) je k nákupu účtováno poštovné a balné v případě dobírky 129,- Kč a v případě zaplacení předem 99,- Kč. U nákupu nad 5.000,- Kč (bez DPH) se žádné další poplatky neúčtují (poštovné a balné zdarma).

DPH při prodeji na Slovensko pro obchodní partnery

  • pokud jste nový zákazník a chcete v našich e-shopech  nakupovat, je nutné se nejprve zaregistrovat
  • v případě, že jste plátci DPH (vaše DIČ bude ověřeno v registru daňových čísel EU), bude vám dle platné legislativy EU vystavena faktura bez DPH. Pokud nejste plátci DPH, bude vám fakturována konečná cena s DPH
  • pokud vaše uvedené DIČ neprojde kontrolou v rejstříku daňových čísel EU, budeme vás neprodleně kontaktovat

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace

NastaveníNesouhlasímSouhlasím