Letní výprodej šperků!🌺

Firma Swarovski, přední světový výrobce broušeného křišťálu, byla založena roku 1895 Danielem Swarovski ve Wattens v Rakousku. Daniel Swarovski pocházel z rodiny starých brusičů skla a byl původem Čech.

Firma Swarovski dodnes vyrábí šperky, dárkové předměty, figurky, křišťálové komponenty (ze kterých jsou vyráběny naše šperky), dalekohledy a podobně.

Šperky Image

Šperky kolekce Image jsou vyrobené ze Swarovski komponentu v souladu s aktuálními módními trendy.

Swarovski komponenty jsou různě vytvarované broušené křišťály (křišťálové kostky, obdélníky, slzy, čtverce atd.) z nichž se dále vyrábí různé módní klenoty - náušnice, náhrdelníky, náramky a soupravy šperků. Swarovski komponent jsou celosvětovým symbolem skvělé řemeslné zručnosti.

Punc labutě

Naše náušnice, náhrdelníky, náramky a soupravy šperků nejsou označené Swarovského labutí a to z důvodu, že nebyly vyrobeny přímo šperkaři firmy Swarovski. Jsou ale ozdobeny krystaly křišťálu Swarovski komponent. 


JAK POZNAT ŠPERKY S ORIGINÁL KOMPONENTY SWAROVSKI KRYSTALY?

Popravdě těžce. Především je potřeba rozdělit šperky na ty, které jsou vyráběné přímo společností Swarovski, a ty, které vyrábí nějaká jiná šperkařská firma a používá pouze komponenty Swarovski Crystallized TM. Další variantou je pak šperkařská firma, která používá komponenty od jiné společnosti než Swarovski.

Originální šperky od firmy Swarovski poznáte podle vyražené labutě - loga firmy Swarovski. Takové šperky zakoupíte pouze ve firemních prodejnách, čemuž odpovídá i jejich cena. 

Pokud chcete krásné a kvalitní křištálové šperky a nechcete za ně platit vysokou částku, je tady další možnost.

Klenotnické firmy, které mají certifikát od společnosti Swarovski rovněž vyrábějí šperky, které obsahují originální Swarovski komponenty, ale jsou za podstatně nižší ceny než originální Swarovski šperky. 

Pro laika je těžké poznat, zda se jedná o originální Swarovski krystaly, a proto každá firma, která má smlouvu se společností Swarovski, dává ke svým výrobkům certifikát s hologramem dokazující pravost krystalů. Při nákupu šperků, a je jedno zda v kamenné prodejně nebo na internetu, žádejte tedy od prodejce certifikát dokazující pravost komponentů.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace

NastaveníNesouhlasímSouhlasím