Nevíte si rady?

Ozvěte se nám!

+420 604 306 932

(po-pá: 8:00 - 14:00)

Náušnice s opály

Proč nosit náušnice? Ať už zvolíte visací náušnice, briliantové náušnice nebo třeba náušnice se zirkony, můžete si být jisty tím, že jimi podtrhnete svoji ženskost a krásu. Kromě toho také upoutají pozornost a skvěle doplní líčení nebo slavnostní účes. Zajímavou volbou jsou náušnice s opály. Minerál opál symbolizuje věrnost, něhu, čistotu a důvěru. Zároveň dodává tělu potřebnou vitalitu a energii. Náušnice můžete navíc snadno kombinovat s náramky s opály. nebo s náhrdelníky s opály. Jednoduše si tak vytvoříte krásnou soupravu s opály ve stejném designu.

Dokonalý šperk pro každou ženu

Náušnice pecky nebo visací náušnice ozdobené barevnými opály jsou dokonalým šperkem pro každou ženu. Dají se nosit každý den a skvěle se hodí i pro speciální příležitosti. Skvěle promění i ten nejnudnější outfit, kterému jako mávnutím kouzelného proutku dodá potřebný šmrnc.

Podtržení ženské krásy

Proč by nějaké ty opálové náušnice ve vaší šperkovnici neměly chybět? Důvodů je hned několik. Dámské náušnice dokonale podtrhnou ženskou krásu, jemnost a něžnost. Vaše líčení a účes společně s nimi budou působit slavnostnějším dojmem. 

Ideální ke kombinaci s dalšími šperky

Ve stejném vzhledu, jako jsou náušnice zdobené opály, jsou dostupné také náramky, elegantní prsteny nebo luxusní náhrdelníky s opály. Snadno tak všechny šperky sladíte a budete vypadat jednoduše fantasticky. Taková souprava je skvělou volbou pro události, během kterých vám obzvláště na vzhledu záleží.

Různě barevné opály pro sladění s celým outfitem

Soupravy s opály nabízí široké možnosti výběru. Co do barevnosti má totiž opál hned několik variant. Je to především modrá, fialová, tyrkysová, ale také rozmanité kombinace různých barevných odstínů. Tyto šperky tak snadno barevně sladíte s celým outfitem.