Stříbrný přívěšek s kulatou tmavě modrou matnou Swarovski perlou 34150.3 Dark Blue
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Více barev
7 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Přívěšek s matnou tmavě modrou perlou Swarovski Elements v pastelové barvě. Více
Kód produktu: 1532 EAN: 8590962345933 Ceny dopravy
Barevné varianty



Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Přívěsek je vyroben ze skleněné perly se Swarovski Elements ve tvaru kuličky v kombinaci s porhodiovaným stříbrem. Rhodiovaný povrch je upraven antioxidačně, aby na vzduchu nečernal a neztrácel svůj lesk, snižuje výskyt alergických reakcí.
Přívěsek dodá Vašemu vzhledu na eleganci a výjimečnosti.
Okouzlete své okolí a obdarujte blízké tímto originálním šperkem se Swarovski Elements.
| Typ produktu | Přívěsky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Swarovski perla |
| Osazení | Swarovski perla |
| Typ | Perly |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka přívěsku | 20 mm |
| Průměr perly | 10 mm |
| Hmotnost | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty (4)




Související produkty 4

Stříbrné náušnice pecka s tmavě modrou matnou perlou 3…
Kód: 1528
Skladem
589 Kč

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski a tmavě…
Kód: 31836
Skladem
778 Kč

Stříbrný přívěsek s tmavě modrou matnou perlou srdce 3…
Kód: 34734
Skladem
599 Kč

Stříbrné náušnice visací se Swarovski modrou perlou a…
Kód: 3971
Skladem
1 199 Kč
Mohlo by Vás zajímat (5)





Mohlo by Vás zajímat 5
Více barev
+ Dárek

Náušnice se Swarovski Elements tečka Sapphire 5 mm
Kód: vs-723853 Sapphire
Skladem
249 Kč

Kosmetické kapesní zrcátko se Swarovski Elements sun…
Kód: vs-EL-01.53 Blue zircone
Skladem
999 Kč
1 499 Kč

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice a přívěsek…
Kód: 95
Do 2 dnů
718 Kč

Prsten se Swarovski Elements Rivoli Sapphire 12 mm
Kód: vs-97112212 Sapphire X
Skladem
1 547 Kč

Náušnice zelené se Swarovski Elements tečka Blue…
Kód: vs-713907 Blue Zircon
Skladem
249 Kč








Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



