Nevíte si rady?

Ozvěte se nám!

+420 604 306 932

(po-pá: 8:00 - 14:00)

Stříbrné náramky

Hledáte univerzální šperk, který by se hodil k různým druhům outfitům a pro všechny možné příležitosti a dal se snadno nakombinovat s nějakými dalšími? Pak vsaďte na elegantní stříbrné náramky, které jsou ideální volbou pro ozdobu každé ženy. Ať už vyrážíte kamkoliv – za kulturou nebo na slavnostní akci, tento šperk zaujme na první pohled a vzbudí pozornost díky svému vzhledu. Vyberte si z dlouhé řady zajímavých provedení a ozdobte si ruku tímto krásným doplňkem. Dámské stříbrné náramky se jednoduše hodí pro každou příležitost.

Jedinečná kombinace s krystaly Swarovski

Úchvatně vypadají náramky stříbrné s krystaly Swarovski. Ty jim dodávají nezaměnitelnou krásu. Jsou jako stvořené pro jemné a něžné ženy, které jsou romantičky tělem i duší. Zvolit si můžete hned z několika variant krystalů Swarovski Elements. Budou vaší volbou kytičky, srdíčka nebo jiné tvary? Ozdobte se těmito zajímavými doplňky, které vás zkrášlí.

Varianta se zirkony pro dokonalé doladění slavnostního outfitu

V nabídce trendy náramků naleznete také variantu se zirkony. Ty jsou v oblasti šperků velmi oblíbené a zamilujete si je i vy. Stačí se jen rozhodnout pro náramek se zirkony ve vámi vybraném tvaru. Pomocí takového skvostu skvěle doladíte váš slavnostní outfit a proměníte se v neodolatelnou krásku. 

Jemné perlové náramky pro zdůraznění vaší krásy

Pokud chcete jemně zdůraznit vaši krásu, ženskost a eleganci, pak jsou perlové náramky jasnou volbou. Náramek s perlami v různých barevných variantách se hodí pro každodenní nošení i do lepší společnosti. 

V jednoduchosti je krása

Na tom, že v jednoduchosti je krása, skutečně něco je. A u šperků to platí obzvlášť. Vyberte si jednoduché a decentní náramky ze stříbra, které využijete pro mnoho příležitostí. Užijte si jejich drobné detaily a vezměte si ho třeba do práce nebo do divadla.