VÝPRODEJ ŠPERKŮ - slevy až 80%🌸

Výroční sklenice

Chcete udělat radost někomu ze svých blízký, který slaví významné jubileum? Darujte pěkný vzpomínkový dárek v podobě výroční sklenice. Té dodávají na jedinečností třpytivé krystalky Swarovski Elements. Sklenice k výročí má na sobě vyobrazenou číslici značící věk oslavence.

Speciální dárek k významnému jubileu

Někdo z vašich blízkých bude slavit kulatiny či půlkulatiny? Sklenice na víno se Swarovski Elements, vyobrazenou číslicí a nápisem „Všechno nejlepší“ je speciálním dárkem k významnému jubileu, ať už jde o plnoletost, kulatiny, nebo půlkulatiny. Sklenice na víno je praktickým doplňkem a zároveň i památkou. 

Luxusní design se Swarovski Elements

Výroční sklenice se Swarovski Elements na první pohled zaujmou svým luxusním designem. Zdobí je drobné třpytivé krystalky z dílny Swarovski, které skleničkám dodávají elegantní vzhled. Výroční skleničky jsou tak jako stvořené pro opravdu slavnostní a speciální příležitosti, kterými oslava kulatin či půlkulatin bezesporu je.

Skvělá volba nejen pro milovníky vína

Výroční sklenička se Swarovski Elements z tvrzeného skla je skvělou volbou, a to nejen pro milovníky vína. Navíc je dodávána ve stylové dárkové krabičce. Sklenička k výročí se bude skvěle vyjímat i na poličce nebo ve vitríně, kde bude oslavenci neustále připomínat onen důležitý slavnostní okamžik a narozeninovou oslavu ve společnosti nejbližších.

Originální dárek pro muže i ženy

Sklenice k výročí s krystaly Swarovski Elements z bezolovnatého a tvrzeného skla jsou originálním a nápaditým dárkem, který se báječně hodí pro muže i pro ženy. Skleničky s krystaly se vyznačují vysokou odolností a dlouhou životností. Udělejte radost svým blízkým a potěšte je milou připomínkou jejich kulatin či půlkulatin.

Doprava zdarma
Doprava zdarmaPři nákupu nad 2000 Kč
Výměna zboží
Možnost výměny 14 dnůRychlá výměna bez obav
Osobní odběr
Odběrná místa po celé ČRMožnost otevření zásilky
Bezpečný nákup
100% bezpečný nákup Možnost vrácení 14 dnů
Bezpečný nákup
Věrnostní systémbody za nákup a hodnocení

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace

NastaveníNesouhlasímSouhlasím