Stříbrné náušnice visací s modrou říční perlou 21009.3 Peacock
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Více barev
21 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Elegantní jednoduché náušnice dekorované perlou fialovo-modré barvy. Více
Kód produktu: 2165 EAN: 8590962210422 Ceny dopravy
Barevné varianty


Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Tyto náušnice jsou ideální pro všechny věkové kategorie. Vhodné pro běžné nošení.Vše je ruční práce, při které jsou používány jen prvotřídní materiály. Výrobek je vhodný pro alergiky, neobsahuje nikl.
Výrobek je opatřen pečetí kvality. Tato pečeť deklaruje, že se jedná o poctivou ruční práci z Jablonce nad Nisou.
Náušnice budou tou pověstnou třešničkou na Vašem outfitu, dodají Vašemu vzhledu exkluzivitu a jiskru.
Stříbrné náušnice visací s modrou říční perlou 21009.3
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Přírodní kultivovaná říční perla |
| Zapínání | Na klapku |
| Osazení | Přírodní kultivovaná říční perla |
| Kvalita perel | AA |
| Typ | Perly |
| Typ náušnic | Visací, Perla |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička a taštička zdarma, Certifikát pravosti stříbra a perel |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náušnice | 20 mm |
| Průměr perly | 8 mm |
| Hmotnost | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty (6)






Související produkty 6

Perlový náramek z pravých říčních perel modrý 23011.3…
Kód: 2905
Skladem
2 158 Kč

Perlový náhrdelník z pravých říčních perel modrý 22027…
Kód: 2902
Do 2 dnů
3 298 Kč

Perlová souprava z říčních perel 29018.3 Peacock
Kód: 1746
Do 2 dnů
1 898 Kč

Stříbrný náhrdelník s pevnou modrou říční perlou na…
Kód: 22057
Není skladem
1 444 Kč

Perlový náramek z pravých říčních perel modrý 23012.3…
Kód: 7882
Do 2 dnů
1 178 Kč

Perlový náhrdelník z říčních perel se zapínáním z…
Kód: 22175
Do 2 dnů
6 038 Kč
Mohlo by Vás zajímat (3)



Mohlo by Vás zajímat 3

Stříbrný přívěšek s kulatou tmavě modrou matnou…
Kód: 1532
Do 2 dnů
238 Kč

Stříbrné náušnice visací s tmavě modrou matnou…
Kód: 1526
Není skladem
458 Kč

Stříbrné náušnice pecky s modrou říční perlou 21004.3…
Kód: 2166
Do 2 dnů
638 Kč










Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba
Certifikát pravosti



