Stříbrný náhrdelník s krystaly Swarovski modrý kulatý 32048.3 Majestic Blue
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Více barev
43 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Úchvatný náhrdelník s krystalem Swarovski Elements modré barvy. Více
Kód produktu: 7441 EAN: 8590962322613 Ceny dopravy
Barevné varianty


Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Krásný jemný náhrdelník s krystaly Swarovski Elements zasazenými do rhodiovaného stříbra, které nečerná.
Tento unikátní náhrdelník nádherně vynikne jako poutavý trendy doplněk k jednoduchým šatům, ale i k méně formálnímu outfitu.
Tento módní doplněk je vhodný pro mladší dívky i starší dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Více krystalů, Vykládané, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka řetízku | 45 cm |
| Rozměr křišťálu | 8 x 8 mm |
| Rozměr přívěsku | 17 x 11 mm |
| Hmotnost stříbra (g) | 2 |
| Hmotnost šperku (g) | 3 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty (1)

Související produkty 1
-18%
Více barev

Náušnice modré Rivoli se Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K112212MJB XX
Skladem
1 308 Kč
1 599 Kč
Mohlo by Vás zajímat (11)











Mohlo by Vás zajímat 11

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice a přívěsek…
Kód: 39446
Skladem
1 738 Kč

Stříbrné náušnice luxusní s pravými minerálními kameny…
Kód: 11569
Do 2 dnů
2 735 Kč

Stříbrné náušnice pecky s pravými minerálními kameny…
Kód: 11608
Do 2 dnů
1 378 Kč

Stříbrné náušnice s pravými minerálními kameny temně…
Kód: 11600
Do 2 dnů
4 000 Kč

Náušnice se Swarovski Elements tmavě modrá vlnka…
Kód: vs-61400936sap
Skladem
439 Kč
-3%
Více barev

Náhrdelník modrý Rivoli se Swarovski Elements Candy N1…
Kód: vs-N112212SA X
Skladem
1 548 Kč
1 590 Kč

Souprava se Swarovski Elements vlnka modrá Sapphire
Kód: vs-61000936saph
Skladem
1 499 Kč

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Candy KW112212SA…
Kód: vs-KW112212SA
Skladem
1 308 Kč

Náramek modrý se Swarovski Elements Radiance BFMP1SA…
Kód: vs-BFMP1SA
Skladem
1 199 Kč

Náušnice modré Rivoli se Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K112212SA
Skladem
1 308 Kč
1 599 Kč

Náramek modrý se Swarovski Elements Candy B1122SS47SA…
Kód: vs-B1122SS47SA
Skladem
1 308 Kč







Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



