Souprava se Swarovski Elements vlnka modrá Sapphire
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Souprava se Swarovski Elements ve tvaru vlnky v modré barvě. Více
Kód produktu: vs-61000936saph Ceny dopravy
Barevné varianty







Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Souprava ve tvaru vlnky s krystaly Swarovski Elements. Soupravu tvoří náušnice a náhrdelník s jedním krystalem.
Celý šperk je pokoven tenkou vrstvou velmi drahého kovu Rhodia. Rhodiovaná úprava odolává oxidaci a nečerná.
Okouzlete své okolí a obdarujte své blízké tímto nádherným a originálním šperkem.
Součástí soupravy je řetízek.
| Typ produktu | Soupravy |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižuterie), Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na puzetu, Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 1 krystal, Souprava včetně řetízku |
| Typ náušnic | Pecky |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka řetízku | 45 cm |
| Rozměr křišťálu | 9 mm |
| Rozměr náušnice | 15 x 9 mm |
| Rozměr přívěsku | 23 x 12 mm |
Související produkty (5)





Související produkty 5

Prsten se Swarovski Elements Rivoli Sapphire 12 mm
Kód: vs-97112212 Sapphire X
Skladem
1 547 Kč

Náramek modrý se Swarovski Elements Candy B1122SS47SA…
Kód: vs-B1122SS47SA
Skladem
1 308 Kč

Dámské hodinky se Swarovski Elements Centella modré ZN…
Kód: vs-ZN40SASA
Skladem
2 699 Kč

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly modrý 33048.3…
Kód: 2144
Do 2 dnů
3 198 Kč

Prsten se Swarovski Elements kulička Sapphire + Krystal
Kód: PCK8K6SAC
Na objednávku do 20 dnů
1 668 Kč
Mohlo by Vás zajímat (6)






Mohlo by Vás zajímat 6
Více barev
+ Dárek

Náušnice se Swarovski Elements tečka Sapphire 5 mm
Kód: vs-723853 Sapphire
Skladem
249 Kč

Souprava se Swarovski Elements vlnka modrá Light…
Kód: vs-11000380lsap Light Sapphire
Skladem
1 799 Kč

Náušnice se Swarovski Elements tmavě modrá vlnka…
Kód: vs-61400936sap
Skladem
439 Kč

Náhrdelník se Swarovski Elements tmavě modrá vlnka…
Kód: vs-61300936sap
Skladem
799 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice tmavě modré Rivoli se Swarovski Elements…
Kód: vs-44112212 sap
Skladem
439 Kč

Náhrdelník se Swarovski Elements květinka Modrý
Kód: vs-32R8
Skladem
799 Kč
1 690 Kč







