Sklenice na víno se Swarovski Elements 450 ml číslo "30"
Luxusní a originální sklenice na víno s číslem 30 zdobená krystaly Swarovski Elements. Více
Kód produktu: vs-SW1222.30 Ceny dopravy
















Krásná a luxusní sklenice na víno se vyznačuje oslňující kombinací stylového designu s ručně broušeným dekorem a číslem zdobená křišťály Swarovski Elements. Sklenice na víno s křišťály Swarovski Elements je bezpečnou pojistkou pro krásný a vkusný dárek na narozeniny, výročí, speciální oslavy či jiné slavnostní příležitosti pro muže i ženy. Sklenice se Swarovski Elements je vyrobena z bezolovnatého skla, které je navíc tvrzené. Vynikají vysokou odolností a dlouhou životností.
Doporučujeme ruční mytí, aby nedošlo k poškození či oděru.
Objem sklenice je 450 ml.
1 kus v balení.
Skleničky nejsou vhodné pro mytí v myčce na nádobí.
| Typ produktu | Sklenice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Materiál | Křišťál Swarovski Elements, Sklo |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 3 krystaly |
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy, Pro muže, Unisex |
| Objem | 450 ml |
| Šířka | 8 cm |
| Výška | 24 cm |
Související produkty 11

Skleněná váza béžová s lístky 19,5 cm

Skleněná váza se Swarovski Elements srdce Petit Heart …

Skleněná váza srdce Love 19 cm

Sklenice se Swarovski Elements krystaly na šampaňské…

Sklenice srdíčka na sekt se Swarovski Elements Romance…

Sklenice na červené víno se Swarovski Elements Romance…

Skleněná váza se Swarovski Elements srdce v srdci 18 cm

Skleněná bílá váza se Swarovski Elements srdce v srdci…

Skleněná karafa na vodu se Swarovski Elements…

Sada 6 ks houpacích sklenic Crazy broušená spirála 390…

Porcelánový hrnek s podšálkem na kávu a čaj srdce…
Mohlo by Vás zajímat 7

Kosmetické kapesní zrcátko se Swarovski Elements…

Dámské černé hodinky Centella se Swarovski Elements ZN…

Pinzeta se Swarovski Elements s černými křišťály

Klíčenka s krystaly Swarovski černá 38016.5 hematite

Kovová pozlacená figurka Jízdní kolo malé s bílými…

Kosmetické kapesní zrcátko se Swarovski Elements sun…





