Skleněná karafa na vodu se Swarovski Elements Silhouette 1200 ml
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Jedinečná skleněná karafa na vodu, víno či jiné nápoje zdobená krystaly Swarovski Elements. Více
Kód produktu: vs-SW1045.612
Krásná a luxusní karafa na vodu, víno či jiné nápoje se vyznačuje oslňující kombinací stylového designu s ručně broušeným dekorem a křišťály Swarovski Elements. Je balena v pevné dárkové krabici.
Skleněná karafa s křišťály Swarovski Elements je bezpečnou pojistkou pro krásný a vkusný svatební dárek, k narozeninám, speciálním oslavám či jiným slavnostním příležitostem pro muže i ženy.
Karafa je vyrobena z bezolovnatého skla, které je navíc tvrzené. Vyniká vysokou odolností a dlouhou životností.
Doporučujeme ruční mytí, aby nedošlo k poškození či oděru.
Objem karafy je 1200 ml.
1 kus v balení.
Není vhodné do myčky nádobí.
| Základní barva |
|
|---|---|
| Barva křišťálů |
|
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Křišťál Swarovski Elements, Bezolovnaté sklo |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 3 krystaly |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy, Pro muže, Unisex |
| Objem | 1200 ml |
| Šířka | 13 cm |
| Výška | 25,6 cm |
Související produkty 14

Sklenice na víno se Swarovski Elements 450 ml číslo "3…

Sklenice na víno se Swarovski Elements 450 ml "Všechno…

Sklenice na whisky se Swarovski Elements Silhouette 25…

Sklenice na bílé víno zlaté se Swarovski Elements…

Sklenice flétny na sekt černé se Swarovski Elements…

Sklenice na bílé víno se Swarovski Elements Atlantis 4…

Skleněná bílá váza se Swarovski Elements srdce v srdci…

Skleněná váza srdce Love 19 cm

Sklenice na červené víno se Swarovski Elements Romance…

Kovová zátka do láhve s korkem stříbrné barvy

Kovová zátka do láhve s gumou stříbrné barvy

Kovová zátka do láhve s gumou stříbrné barvy

Porcelánový hrnek s podšálkem na kávu a čaj srdce…

Sada 6 ks houpacích sklenic Crazy broušená spirála 390…
Mohlo by Vás zajímat 6

Skleněný velký pilník na nohy B-B2 oranžový

Klíčenka s krystaly Swarovski černá 38016.3 aqua mix

Kosmetické kapesní zrcátko se Swarovski Elements sun…

Vizitkář se Swarovski Elements vlnka Fuchsia

Propiska zápalka











