Sklenice na červené víno se Swarovski Elements Hearts 470 ml
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Set dvou kusů originálních sklenic na červené víno srdce zdobené krystaly Swarovski Elements. Více
Kód produktu: 99vs-SW5057.502
Krásné a luxusní sklenice na červené víno se vyznačují oslňující kombinací stylového designu s ručně broušeným dekorem srdce a křišťály Swarovski Elements. Tyto sklenice jsou baleny v pevné dárkové krabici. Skleněné sklenice na sekt s křišťály Swarovski Elements jsou bezpečnou pojistkou pro krásný a vkusný svatební dárek, narozeniny, speciální oslavy či jiné slavnostní příležitosti pro muže i ženy. Sada 2 ks luxusních sklenic se Swarovski Elements je vyrobena z bezolovnatého skla, které je navíc tvrzené. Vynikají vysokou odolností a dlouhou životností.
Doporučujeme ruční mytí, aby nedošlo k poškození či oděru.
Objem jedné sklenice je 470 ml.
| Typ produktu | Sklenice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Křišťál Swarovski Elements, Bezolovnaté sklo |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 3 krystaly |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy, Pro muže, Unisex |
| Objem | 470 ml |
| Šířka | 9,3 cm |
| Výška | 24 cm |
Související produkty 14

Sklenice flétny na sekt se Swarovski Elements Hearts 2…

Skleněná váza se Swarovski Elements srdce v srdci 18 cm

Sklenice na červené víno se Swarovski Elements Venezia…

Sklenice flétny na sekt se Swarovski Elements Venezia …

Sklenice na bílé víno černé se Swarovski Elements…

Sklenice flétny na sekt černé se Swarovski Elements…

Sklenice na bílé víno se Swarovski Elements Atlantis 4…

Sklenice flétny na sekt se Swarovski Elements Atlantis…

Sklenice na bílé víno zlaté se Swarovski Elements…

Sklenice flétny na sekt se Swarovski Elements…

Kovová zátka do láhve s korkem stříbrné barvy

Kovová zátka do láhve s gumou stříbrné barvy

Kovová zátka do láhve s gumou stříbrné barvy

Porcelánový hrnek s podšálkem na kávu a čaj srdce…
Mohlo by Vás zajímat 2

Sklenice na víno se Swarovski Elements srdce Petit…













