Sklenice na bílé víno černé se Swarovski Elements Silhouette 360 ml Black
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Originální sklenice na bílé víno zdobené krystaly Swarovski Elements. Více
Kód produktu: vs-SW1055.352 Ceny dopravy

Krásné a luxusní sklenice na víno se vyznačují oslňující kombinací stylového designu s ručně broušeným dekorem a křišťály Swarovski Elements. Tyto sklenice jsou baleny v pevné dárkové krabici.
Skleněné sklenice s křišťály Swarovski Elements jsou bezpečnou pojistkou pro krásný a vkusný dárek na narozeniny, speciální oslavy či jiné slavnostní příležitosti pro muže i ženy.
Sada 2 ks luxusních sklenic se Swarovski Elements je vyrobena z bezolovnatého skla, které je navíc tvrzené. Vynikají vysokou odolností a dlouhou životností.
Doporučujeme ruční mytí, aby nedošlo k poškození či oděru.
Objem jedné sklenice je 360 ml.
2 kusy v balení, cena za sadu.
Není vhodné do myčky nádobí.
| Typ produktu | Sklenice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Křišťál Swarovski Elements, Bezolovnaté sklo |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 3 krystaly |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy, Pro muže, Unisex |
| Objem | 360 ml |
| Šířka | 8 cm |
| Výška | 22,5 cm |
Související produkty 14

Sklenice na červené víno se Swarovski Elements Hearts …

Sklenice flétny na sekt se Swarovski Elements Hearts 2…

Sklenice na víno se Swarovski Elements 450 ml "Všechno…

Sklenice na víno se Swarovski Elements 450 ml číslo "4…

Sklenice se Swarovski Elements na červené víno 470 ml

Skleněná váza se Swarovski Elements srdce v srdci 18 cm

Skleněná váza srdce Love 19 cm

Sklenice na červené víno se Swarovski Elements Venezia…

Sklenice flétny na sekt se Swarovski Elements Venezia …

Sklenice flétny na sekt černé se Swarovski Elements…

Sklenice flétny na sekt se Swarovski Elements Atlantis…

Sklenice flétny na sekt se Swarovski Elements…

Porcelánový hrnek s podšálkem na kávu a čaj srdce…

Skleněná váza se Swarovski Elements srdce 30 cm Barell…
Mohlo by Vás zajímat 6

Dekorační krystal střední 1ks

Klíčenka s krystaly Swarovski černá 38016.3 aqua mix

Pinzeta se Swarovski Elements s černými křišťály

Dámské černé hodinky Centella se Swarovski Elements ZN…

Skleněný velký pilník na nohy B-B6 šedá











