Zlatý 14 karátový náhrdelník s bílou říční perlou a briliantem 92PB00052
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Náhrdelník je vyrobený ze 14karátového žlutého zlata s ryzostí 585/1000, dekorovaný říční perlou bílé barvy a briliantem. Více
Kód produktu: 00188 EAN: 8590962001884

Náhrdelník, který zdobí překrásné brilianty.
Náhrdelník je vyrobený ze 14karátového žlutého zlata s ryzostí 585/1000 a po obvodu jej zdobí říční perla bílé barvy. Perla spadá do kategorie kvality AAA. Jelikož šperk neobsahuje žádný přídavek niklu, mohou ho bez obav nosit i alergici.
Perlový náhrdelník 92PB00052 je poctivě ručně vyroben našimi šikovnými šperkaři, kteří využívají jen ty nejprvotřídnější materiály. Ruční práci vám doloží pečeť kvality, kterou výrobek obsahuje. O pravosti perel se přesvědčíte v certifikátu pravosti, který najdete přiložený v krabičce u šperku.
Náhrdelník z pravých říčních perel vám ZDARMA zabalíme do dárkové krabičky a taštičky.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva briliantu | G |
| Barva kovu | Žlutá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Briliant, Přírodní kultivovaná říční perla |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Briliant, Přírodní kultivovaná říční perla |
| Kvalita briliantu | SI1 |
| Kvalita perel | AAA |
| Typ | 1 krystal, Perly |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička a taštička zdarma, Certifikát pravosti zlata a briliantu |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka přívěsku | 19 mm |
| Délka řetízku | 42 cm + 3 cm |
| Počet briliantů | 1 |
| Průměr perly | 6,5 mm |
| Brus briliantu | Briliantový |
| Hmotnost zlata (g) | 1,75 |
| Hmotnost šperku (g) | 2,03 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty 3

Zlaté 14 karátové náušnice visací s říční perlou a…

Zlaté 14 karátové náušnice s říční perlou a brilianty …

Perlový náramek z říčních perel se zapínáním ze 14…
Mohlo by Vás zajímat 9

Pozlacené stříbrné náušnice visací s říční perlou a…

Pozlacené stříbrné náušnice pecky s říční perlou a…

Pozlacené stříbrné náušnice pecky s říční perlou bílá …

Pozlacený stříbrný náhrdelník s pevnou bílou říční…

Trojitý stříbrný náramek z řetízků s bílou perlou 2302…

Pozlacený stříbrný náhrdelník s pravou říční perlou v…

Zlaté 14 karátové náušnice žluté zlato s bílou říční…

Pozlacené stříbrné náušnice srdce se zirkony a visící…













Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba
Certifikát pravosti



