Stříbrný náhrdelník srdce se Swarovski Elements Rose
Více barev
46 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Stříbrný náhrdelník a přívěsek s krystaly Swarovski Elements ve tvaru srdce. Více
Kód produktu: vs-92300322ro Ceny dopravy
Barevné varianty





Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Jemný stříbrný náhrdelník s přívěskem ve tvaru srdce, které je dekorováno Swarovski Elements křišťály.
Okouzlete své okolí a obdarujte blízké tímto nádherným a originálním šperkem, který se s každým Vašim pohybem rozzáří s odlesky světla.
Tento náhrdelník je vyroben ze stříbra a ošetřen vrstvou Rhodia. Díky povrchové úpravě je šperk ochráněn proti zčernání, zežloutnutí i poškrábání.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Typ | Více krystalů, Vykládané, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy, Pro děti |
| Délka řetízku | 43 cm + 3 cm |
| Rozměr přívěsku | 6 x 6 mm |
| Hmotnost | 1,5 g |
Související produkty (10)










Související produkty 10

Stříbrné náušnice se Swarovski Elements srdce Rose
Kód: vs-92401322RO
Skladem
1 417 Kč

Náramek růžový se Swarovski Elements Srdce Rose
Kód: vs-92500322ro
Skladem
1 190 Kč

Stříbrný prsten ve tvaru srdce Rosa
Kód: vs-92700322ro
Skladem
1 287 Kč

Náušnice růžové se Swarovski Elements Srdce Rose
Kód: vs-92400322ro
Skladem
1 027 Kč

Stříbrný prsten kroužek
Kód: vs-92700475rh
Skladem
897 Kč

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly růžový 33048.3…
Kód: 559
Není skladem
3 198 Kč

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski růžové…
Kód: 335
Do 2 dnů
478 Kč

Náušnice růžové Rivoli se Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS29R
Skladem
708 Kč

Náušnice se Swarovski Elements růžové srdíčko Rose 10…
Kód: vs-793902 Rose
Skladem
399 Kč

Stříbrné náušnice dětské srdíčka se zirkony 11473.3…
Kód: 11574
Do 2 dnů
1 009 Kč
Mohlo by Vás zajímat (5)





Mohlo by Vás zajímat 5

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski růžové srdce 34…
Kód: 34484
Do 2 dnů
909 Kč

Stříbrný náhrdelník se Swarovski krystaly srdce růžové…
Kód: 3982
Do 2 dnů
1 698 Kč

Stříbrný náhrdelník dvojité růžové srdce se Swarovski…
Kód: 32235
Do 2 dnů
1 569 Kč

Přívěsek růžový se Swarovski Elements 34161.3 srdce…
Kód: 34441
Skladem
1 199 Kč

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski mix barev…
Kód: 34678
Do 2 dnů
698 Kč




