Stříbrný náhrdelník s krystaly Swarovski černé infinity, nekonečno 32023.5 Hematite
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Více barev
31 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Decentní stříbrný náhrdelník se Swarovski Elements ve tvaru ležaté osmičky. Více
Kód produktu: 452 EAN: 8590962321210 Ceny dopravy
Barevné varianty

Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Náhrdelník se symbolem nekonečna je z poloviny osázen černo stříbrnými krystaly Swarovski Elements.
Stříbrný řetízek s přívěškem se snoubí s křišťály v moderním a zajímavém provedení a jako celek vytváří přenádherný šperk pro denní nošení i do společnosti.
Okouzlete své okolí a obdarujte své blízké tímto nádherným a originálním šperkem.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka řetízku | 40 cm + 5 cm |
| Rozměr přívěsku | 19 x 7 mm |
| Hmotnost | 3 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty (7)







Související produkty 7

Stříbrné náušnice kruhy s krystaly Swarovski černý…
Kód: 99vs-31119.5 Hematite XX
Skladem
1 990 Kč
2 590 Kč

Náušnice tmavě šedé Rivoli se Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS29H
Skladem
708 Kč

Stříbrný pozlacený prsten tmavě šedé srdíčko se…
Kód: vs-92700322hem
Skladem
1 287 Kč
-44%

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski bílý…
Kód: 1788
Skladem
558 Kč
999 Kč

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski černé…
Kód: 3247
Do 2 dnů
869 Kč

Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski černé…
Kód: 3675
Do 2 dnů
1 198 Kč
-33%
Výprodej

Prsten se Swarovski Elements Krystal Jet
Kód: vs-639 XX
Skladem
1 990 Kč
2 990 Kč
Mohlo by Vás zajímat (6)






Mohlo by Vás zajímat 6

Náušnice černé se Swarovski Elements diskočtverec Jet …
Kód: vs-793903 Jet
Skladem
429 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice černé Rivoli se Swarovski Elements Jet 8 mm
Kód: vs-793853Jet
Skladem
319 Kč

Prsten se Swarovski Elements Rivoli Jet 12mm
Kód: vs-97112212jet X
Skladem
1 547 Kč

Prsten se Swarovski Elements Krystal + Jet
Kód: vs-6785jet XX
Skladem
1 990 Kč
2 490 Kč

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice a přívěsek…
Kód: 3312
Do 2 dnů
1 478 Kč

Stříbrné náušnice kruhy s krystaly Swarovski černý…
Kód: 99vs-31119.5 Hematite XX
Skladem
1 990 Kč
2 590 Kč








Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



