Stříbrný náhrdelník s krystalem Swarovski růžové srdce 32061.3 Fuchsia
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Stříbrný náhrdelník s krystalem ve tvaru srdce Swarovski Elements v růžové barvě.
Více
Kód produktu: 32187 EAN: 8590962321876 Ceny dopravy


Potěšte svou drahou polovičku milým dárkem v podobě náhrdelníku se srdíčkovým Swarovski přívěskem, který se hodí pro jakoukoliv příležitost.
Stříbrný náhrdelník je vyroben ze stříbra o ryzosti 925/1000 včetně povrchové úpravy rhodiem. Rhodium ochrání šperk proti zčernání, zežloutnutí i poškrábání. Řetízek obsahuje stříbrný přívěsek ve tvaru srdce, které je vyplněné bílým Swarovski krystalem. Náhrdelník neobsahuje nikl, je tak vhodný i pro alergiky.
Stříbrný náhrdelník je poctivě ručně vyroben šikovnými šperkaři, kteří využívají jen ty nejprvotřídnější materiály.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 1 krystal, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka řetízku | 43 cm |
| Rozměr přívěsku | 9 x 10 mm |
| Hmotnost | 3 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty 2

Náušnice růžové se Swarovski Elements Heart K2808F…

Náramek růžový se Swarovski Elements Soul BS280810F…
Mohlo by Vás zajímat 3

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice, řetízek a…

Náramek Rivoli se Swarovski Elements Fuchsia 8 mm











Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



