Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski mix barev oranžová kulaté 31176.3 sanset
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Nádherné stříbrné náušnice vykládané oranžovými křišťály Swarovski Elements. Více
Kód produktu: 91311 EAN: 8590962913118 Ceny dopravy




















Milujete extravaganci? Jste ráda středem pozornosti? Výrazné kulaté náušnice vám zaručí mnoho zvídavých pohledů.
Stříbrné kulaté visací náušnice 31176.3 září mnoha krystaly Swarovski. Oranžová barva krystalů koresponduje s rhodiovaným stříbrem 925/1000, ze kterého jsou náušnice vytvořeny. Rhodium udrží šperk ve skvělé formě - bez zažloutnutí i zčernání. Zároveň chrání náušnice 31176.3 proti poškrábání. Šperk neobsahuje nikl, je tedy vhodným dárkem i pro alergiky.
Náušnice 31176.3 se zapínají na klapku, která chrání šperk před nechtěným uvolněním.
Náušnice vyrábí šikovné šperkařky v Jablonci nad Nisou. Jejich zručnost dokládáme pečetí kvality. Pravost stříbra i Swarovski krystalů si můžete ověřit na přiloženém certifikátu pravosti.
Šperk balíme do dárkové krabičky, takže je rovnou připraven k obdarování.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na klapku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané |
| Typ náušnic | Visací |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náušnice | 21 mm |
| Průměr | 15 mm |
| Rozměr náušnice | 21 x 15 mm |
| Hmotnost stříbra (g) | 1,6 |
| Hmotnost šperku (g) | 3 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty 8

Náhrdelník se Swarovski Elements Lollipop NK1122GSPA…

Přívěšek se Swarovski Elements placka 34131.3 Siam Gold

Přívěsek průvlek trubička se Swarovski Elements…

Náhrdelník se Swarovski Elements červená vlnka Light…

Řetízek na nohu červený se Swarovski Elements Kalo BA2…

Přívěsek červený Rivoli se Swarovski Elements Light…

Náramek Rivoli se Swarovski Elements Light Siam 8 mm

Náramek oranžový se Swarovski Elements Candy B1122SS4…
Mohlo by Vás zajímat 9

Náušnice oranžové se Swarovski Elements Pinpoint Studs…

Náušnice oranžové Rivoli se Swarovski Elements Sweet…

Souprava se Swarovski Elements vlnka červená Light Siam

Náušnice červené se Swarovski Elements Tiny Bonbon…

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Candy KW11221…

Souprava se Swarovski Elements vlnka červená Light Siam

Prsten červený Rivoli se Swarovski Elements Light Siam…

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Light Siam 8 mm









Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



