Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski červené kulaté 31161.3 Cherry
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Nádherné kulaté stříbrné rivolli náušnice vykládané červenými třpytivými křišťály Swarovski Elements. Více
Kód produktu: 31989 EAN: 8590962319897








Impozantní úchvatné náušnice tvaru kolečka jsou vyrobeny z porhodiovaného stříbra zdobené okouzlujícími ručně vykládanými křišťálky vhodné pro nadcházející období. Náušnice mají bezpečné zapínání na klapku čímž zajistí pohodlí při zapínání a maximální zabezpečení před ztrátou.
Tento nadčasový skvost je úžasným doplňkem, který podpoří Vaši originalitu a vyniká svou nápaditostí. S každým Vašim pohybem se náušnice rozzáří s odlesky světla.
Okouzlete své okolí a obdarujte blízké tímto originálním šperkem, který vynikne jako poutavý trendy doplněk jak k večerním šatům, tak i k méně formálnímu outfitu a hodí se i ke každodennímu nošení.
Náušnice jsou vhodné pro všechny dívky či dámy.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na klapku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané |
| Typ náušnic | Visací |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náušnice | 21 mm |
| Průměr náušnice | 18 mm |
| Hmotnost | 6 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty 13

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski červené srdce 3…

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly červený 33048.3…

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski červený kulatý …

Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski červené…

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski červené…

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski červený…

Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski červené…

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly červený 33047.3…

Stříbrné náušnice kruhy s krystaly Swarovski červený…

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski červený…

Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski červený…

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski červené…

Stříbrný prsten s krystaly Swarovski červený 35028.3…
Mohlo by Vás zajímat 7

Náramek Rivoli se Swarovski Elements Light Siam 8 mm

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Light Siam 12 mm

Přívěsek červený Rivoli se Swarovski Elements Light…

Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski červené…

Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski červené…

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski červený kulatý…










Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



