Sklenice flétny na sekt zlaté se Swarovski Elements 210 ml Amber
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Set dvou kusů originálních sklenic na sekt, šampaňské či jiné nápoje zdobené krystaly Swarovski Elements.
Více
Kód produktu: vs-SW1182.412 Ceny dopravy


Krásné a luxusní zlaté sklenice na sekt se vyznačují oslňující kombinací stylového designu s ručně broušeným dekorem a křišťály Swarovski Elements. Tyto sklenice jsou baleny v pevné dárkové krabici. Skleněné sklenice na sekt s křišťály Swarovski Elements jsou bezpečnou pojistkou pro krásný a vkusný svatební dárek, narozeniny, speciální oslavy či jiné slavnostní příležitosti pro muže i ženy.
Sada 2 ks luxusních sklenic se Swarovski Elements je vyrobena z bezolovnatého skla, které je navíc tvrzené. Vynikají vysokou odolností a dlouhou životností.
Doporučujeme ruční mytí, aby nedošlo k poškození či oděru.
Skleničky nejsou vhodné pro mytí v myčce na nádobí.
Objem jedné sklenice je 210 ml.
2 kusy v balení, cena za sadu.
| Typ produktu | Sklenice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Křišťál Swarovski Elements, Bezolovnaté sklo |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 3 krystaly |
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy, Pro muže, Unisex |
| Objem | 210 ml |
| Šířka | 6,4 cm |
| Výška | 23,6 cm |
Související produkty 12

Sklenice na víno se Swarovski Elements 450 ml číslo "2…

Sklenice na víno se Swarovski Elements 450 ml "Všechno…

Sklenice flétny na sekt se Swarovski Elements Venezia …

Sklenice na bílé víno se Swarovski Elements Atlantis 4…

Skleněná váza srdce Love 19 cm

Skleněná váza se Swarovski Elements srdce v srdci 18 cm

Sklenice na bílé víno zlaté se Swarovski Elements…

Sklenice na whisky se Swarovski Elements Silhouette 25…

Kovová zátka do láhve s korkem stříbrné barvy

Kovová zátka do láhve s gumou stříbrné barvy

Kovová zátka do láhve s gumou stříbrné barvy

Porcelánový hrnek s podšálkem na kávu a čaj srdce…
Mohlo by Vás zajímat 6

Skleněná bílá váza se Swarovski Elements srdce v srdci…

Klíčenka s krystaly Swarovski černá 38016.5 hematite

Kosmetické kapesní zrcátko se Swarovski Elements sun…

Skleněný velký pilník na nohy B-B2 oranžový

Propiska zápalka














