Perlový náhrdelník šedý 32043.3 White - grey
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Nádherný perlový náhrdelník se dvěma křišťálovými rondelkami. Více
Kód produktu: 32156 EAN: 8590962321562
Dopravu máte zdarma
Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Jedinečný módní náhrdelník je zdoben řadou exkluzivních perlových krystalů se Swarovski Elements šedé barvy společně se dvěma křišťálovými rondelkami v kombinaci s porhodiovaným stříbrem. Tento výjimečný náhrdelník nádherně vynikne na Vašem krku a skvěle doplní Vaši společenskou róbu.
Zapínání disponuje bezpečnostní pojistkou proti otevření náhrdelníku. Náhrdelník je vhodný i pro alergiky, neobsahuje totiž nikl.
Ozdobte svůj večerní oufit na ples zajímavým doplňkem v podobě bílo šedého perlového náhrdelníku.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Zapínání | Zapínání ve tvaru U |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Typ | Více krystalů, Perly, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka | 46 cm |
| Průměr perly | 9 mm |
| Hmotnost | 50 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty (20)




















Související produkty 20

Prsten šedá perla se Swarovski Elements 35022.3 Grey 1…
Kód: 35022.3 Grey
Skladem
969 Kč
-33%
Výprodej

Náušnice se Swarovski Elements šedá perla Grey
Kód: vs-01/054324XX
Skladem
1 999 Kč
2 990 Kč

Stříbrné náušnice pecky s bílou říční perlou 21043.1…
Kód: 2896
Do 2 dnů
498 Kč

Náramek se Swarovski Elements šedá perla 33061.3 Grey
Kód: 157
Do 2 dnů
358 Kč

Perlové náušnice se Swarovski Elements 31196.3 Grey
Kód: 793
Do 2 dnů
718 Kč

Náramek šedý perlový se Swarovski Elements 33074.3…
Kód: 33180
Skladem
618 Kč

Stříbrné drobné náušnice pecky s bílou říční perlou 21…
Kód: 6041
Není skladem
456 Kč

Stříbrné náušnice pecky s bílou říční perlou 21064.1…
Kód: 6042
Skladem
480 Kč

Náramek šedý s křišťály Preciosa 33062.3 Grey
Kód: 6219
Skladem
999 Kč

Stříbrné náušnice visací s perlou z křišťálu Preciosa…
Kód: 6784
Do 2 dnů
458 Kč

Náušnice se Swarovski Elements Classic Pearl K58186DG…
Kód: K58186DG
Na objednávku do 20 dnů
588 Kč

Náušnice se Swarovski Elements Classic Pearl K581810LG…
Kód: K581810LG
Na objednávku do 20 dnů
790 Kč

Náušnice se Swarovski Elements Classic Pearl K58188DG…
Kód: K58188DG
Na objednávku do 20 dnů
719 Kč
-20%
Výprodej

Prsten se Swarovski Elements perla vykládaný 35032.3…
Kód: vs-35032.3 BL.DIAMOND XX
Skladem
1 689 Kč
2 100 Kč

Prsten se Swarovski Elements perla 35022.1 Bílá 10 mm
Kód: 35022.1
Skladem
1 297 Kč

Stříbrný prsten s křišťály Preciosa a bílou perlou 350…
Kód: 35021.1 Bílá
Skladem
1 438 Kč

Prsten se Swarovski Elements perla 35021.3 Black…
Kód: 35021.3 BL.DIAMOND
Skladem
1 438 Kč

Perlový náramek šedý s křišťály Preciosa trojitý 33064…
Kód: 6223
Skladem
1 973 Kč

Náramek šedý se Swarovski Elements trojitý 33064.3 Grey
Kód: 159
Skladem
1 518 Kč

Náušnice se Swarovski Elements Classic Pearl K58186LG…
Kód: K58186LG
Na objednávku do 20 dnů
588 Kč
Mohlo by Vás zajímat (5)





Mohlo by Vás zajímat 5

Náramek perlový 33017.1 Bílá
Kód: 535
Skladem
378 Kč

Náhrdelník šedá perla se Swarovski Elements 32011.3…
Kód: 32091
Skladem
1 399 Kč

Prsten se Swarovski Elements perla 35022.1 Bílá 10 mm
Kód: 35022.1
Skladem
1 297 Kč

Náušnice se Swarovski Elements 31150.1 bílá perla
Kód: 532
Do 2 dnů
798 Kč

Náramek šedý perlový se Swarovski Elements 33074.3…
Kód: 33180
Skladem
618 Kč








Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



