Náhrdelník srdce se Swarovski Elements Heart NGLOVEJ
Působivý stříbrný náhrdelník Heart s přívěskem ve tvaru srdce vykládaný krystalem Swarovski Elements.
Náhrdelník Swarovski Elements Heart zaručeně upoutá pozornost Vašeho okolí a hodí se například k jednoduchým koktejlovým šatům, ale i k méně formálnímu outfitu. Okouzlete své okolí a obdarujte své blízké tímto nádherným a originálním šperkem ve tvaru srdíčka s krystaly Swarovski.
Ideální jako dárek na Valentýna.
S každým pohybem se náhrdelník rozzáří s odlesky světla.
Tento elegatní náhrdelník je vhodný jak pro mladé dívky, tak i starší dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Žlutá |
| Povrchová úprava | Pozlaceno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 1 krystal, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka přívěsku | 20 mm |
| Délka řetízku | 42 cm + 5 cm |
| Rozměr křišťálu | 10 x 10 mm |
| Rozměr přívěsku | 30 x 20 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Související produkty (18)


















Související produkty 18

Náušnice černé se Swarovski Elements Bliss KWCGMIX280…
Kód: vs-KWCGMIX2808J XX
Skladem
1 699 Kč

Náušnice černé se Swarovski Elements Heart K2808J Jet
Kód: vs-K2808J
Skladem
799 Kč

Stříbrné náušnice velké kruhy pozlacené
Kód: vs-92400296G
Skladem
1 299 Kč
-16%
Více barev

Náramek černý se Swarovski Elements Soul BSG280810J Jet
Kód: vs-BSG280810J XX
Skladem
1 599 Kč
1 899 Kč

Náušnice černé se Swarovski Elements Soul KWSG280810J…
Kód: vs-KWSG280810J X
Skladem
1 899 Kč

Dámské hodinky se Swarovski Elements Mercury černé…
Kód: ZNSG35CZJ X
Na objednávku do 20 dnů
1 908 Kč

Stříbrný pozlacený prsten tmavě šedé srdíčko se…
Kód: vs-92700322hem
Skladem
1 287 Kč

Stříbrný prsten s motivem nepravidelného srdce ve…
Kód: vs-92700455g
Skladem
1 157 Kč

Stříbrné náušnice ve zlaté barvě s motivem nepřesně…
Kód: vs-92400455g
Skladem
1 027 Kč

Náušnice černé se Swarovski Elements Amour KCC28086J…
Kód: vs-KCC28086J
Skladem
2 799 Kč

Provázkový náramek se stříbrným přívěskem ve zlaté…
Kód: vs-92500455g
Skladem
799 Kč

Náušnice černé stříbrné pozlacené se Swarovski…
Kód: vs-KRG1122SS29J
Skladem
890 Kč

Prsten se Swarovski Elements Rotundus Gold PJG1122SS2…
Kód: PJG1122SS29CJ1 jet hematite
Na objednávku do 20 dnů
1 668 Kč
-20%
Více barev

Náramek se Swarovski Elements Chic Medium BMESH9PCZJGS…
Kód: vs-BMESH9PCZJGS XX
Skladem
4 799 Kč
5 999 Kč

Náramek se Swarovski Elements Chic Medium BMESH9PCZJ…
Kód: vs-BMESH9PCZJ XX
Skladem
4 799 Kč

Náhrdelník srdce se Swarovski Elements Heart NSG2808RG
Kód: vs-NSG2808RG
Skladem
1 599 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice černé Rivoli se Swarovski Elements visací Jet…
Kód: vs-44112212jet
Skladem
439 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice černé Rivoli se Swarovski Elements visací Jet…
Kód: vs-44112239 Jet
Skladem
329 Kč
Mohlo by Vás zajímat (9)









Mohlo by Vás zajímat 9

Zlaté 14 karátové náušnice srdíčka žluté zlato s bílým…
Kód: 7569
Skladem
6 580 Kč

Náhrdelník černý se Swarovski Elements Amour NCC28086J…
Kód: vs-NCC28086J
Skladem
2 199 Kč

Náhrdelník černý se Swarovski Elements Soul NSG280810J…
Kód: vs-NSG280810J
Skladem
1 999 Kč

Náhrdelník černý se Swarovski Elements Srdce Hematite
Kód: vs-92300322hem
Skladem
1 399 Kč

Náhrdelník černý stříbrný pozlacený se Swarovski…
Kód: vs-NBG1122SS29J
Skladem
1 199 Kč
-20%
Výprodej

Náhrdelník Cango & Rinaldi zlatý se Swarovski Elements
Kód: vs-100681 XX
Skladem
3 999 Kč
4 999 Kč
-17%
Výprodej

Náhrdelník Cango & Rinaldi zlatočerný kožený se…
Kód: vs-100652
Skladem
4 990 Kč
5 990 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice černé Rivoli se Swarovski Elements visací Jet…
Kód: vs-44112212jet
Skladem
439 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice černé Rivoli se Swarovski Elements visací Jet…
Kód: vs-44112239 Jet
Skladem
329 Kč




