Náhrdelník se Swarovski Elements růžová kapka Light Rose AB
Krásný náhrdelník Swarovski broušený křišťál do tvaru kapky v růžové barvě. Více
Kód produktu: vs-C27113 F136 XX Ceny dopravy
Barevné varianty

Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Elegantní náhrdelník s přívěskem ve tvaru kapky Swarovski Elements. Vhodný jako romantický dárek i doplněk Vaší sbírky šperků pro každodenní nošení. Náhrdelník dodá Vašemu vzhledu vyjímečnost a jiskru.
Okouzlete své okolí a obdarujte blízké tímto nádherným a originálním šperkem, který se s každým Vašim pohybem rozzáří s odlesky světla.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižuterie), Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Více krystalů, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka řetízku | 40 cm + 6 cm |
| Rozměr | 10 x 14 mm |
| Rozměr přívěsku | 25 x 10 mm |
Související produkty (7)







Související produkty 7

Náušnice bižuterie s křišťály Preciosa růžové kulaté 5…
Kód: 6194
Skladem
137 Kč
-20%
Výprodej

Náušnice se Swarovski Elements Florindi KA1122MIX1RW…
Kód: vs-KA1122MIX1RW ROSE WATER OPAL XX
Skladem
3 699 Kč
4 599 Kč

Náušnice bižuterie s křišťály Preciosa růžové kulaté 5…
Kód: 51050
Skladem
175 Kč

Náramek růžový se Swarovski Elements Candy B1122SS47R…
Kód: vs-B1122SS47R
Skladem
1 308 Kč

Náušnice růžové se Swarovski Elements Tiny Bonbon…
Kód: vs-KR1122SS29LR X
Skladem
890 Kč

Stříbrné visací náušnice se Swarovski krystaly růžové…
Kód: 91156
Do 2 dnů
676 Kč

Stříbrné náušnice visací s krystaly růžové kulaté 3111…
Kód: 3643
Skladem
798 Kč
Mohlo by Vás zajímat (3)



Mohlo by Vás zajímat 3

Náhrdelník růžový Rivoli se Swarovski Elements s třemi…
Kód: vs-04.2.
Skladem
690 Kč
1 390 Kč

Náhrdelník se Swarovski Elements růžová vlnka Light…
Kód: vs-61300936lr
Skladem
799 Kč

Stříbrný náhrdelník se Swarovski krystaly srdce růžové…
Kód: 3982
Do 2 dnů
1 698 Kč




