Náhrdelník se Swarovski Elements Florindi N1122MIX1LTU Light Turquoise
Elegantní módní náhrdelník s krystaly Swarovski Elements v odstínech modré, čiré a měnivé barvy. Více
Kód produktu: 99vs-N1122MIX1LTU LIGHT TURQUOISE XX
Dopravu máte zdarma
Barevné varianty


Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Působivý náhrdelník z kolekce Florindi je zdoben Swarovski Elements exkluzivními krystaly, které jsou zasazeny do stříbra. S každým pohybem se náhrdelník rozzáří s odlesky světla.
Tento nadčasový skvost nádherně doplní Vaši večerní róbu a spolu s náušnicemi Florindi bude tvořit harmonický celek.
Náhrdelník Florindi bude tou pověstnou třešničkou na Vašemu outfitu, dodá Vašemu vzhledu výjimečnost a jiskru.
Tento náhrdelník je vhodný jak pro mladé dívky tak i starší dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Více krystalů, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka přívěsku | 55 mm |
| Délka řetízku | 42 cm + 5 cm |
| Rozměr přívěsku | 55 x 27 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Související produkty (7)







Související produkty 7

Náramek Rivoli se Swarovski Elements Light Turquoise 8…
Kód: vs-11539436lightturquoise
Skladem
1 490 Kč

Náramek Rivoli se Swarovski Elements Light Sapphire 8…
Kód: vs-11539436lsap
Skladem
1 490 Kč

Náušnice modré Rivoli se Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS39SA
Skladem
1 068 Kč

Náušnice modré se Swarovski Elements Artesia K2201MIX…
Kód: vs-K2201MIX1EMAQ XX
Skladem
1 199 Kč
1 390 Kč

Náušnice modré se Swarovski Elements Artesia K2201MIX…
Kód: vs-K2201MIX1SAAB XX
Skladem
1 199 Kč
1 390 Kč
-15%
Více barev

Stříbrné náušnice modré se Swarovski Elements Sweetie…
Kód: vs-K11223SAAB
Skladem
1 699 Kč
1 999 Kč

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Candy KW11221…
Kód: vs-KW112212LTU XX
Skladem
1 308 Kč
Mohlo by Vás zajímat (2)


Mohlo by Vás zajímat 2

Přívěsek tyrkysový Rivoli se Swarovski Elements Light…
Kód: vs-49112212ltur
Skladem
252 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Light Turquoise …
Kód: vs-793853ltur
Skladem
319 Kč




