Náhrdelník Rivoli šedý se Swarovski Elements N112212SN Candy 12 mm
Elegantní jednoduchý módní dámský náhrdelník s krystalem Swarovski Elements tvaru Rivoli v stříbrno-šedé barvě. Více
Kód produktu: vs-N112212SN XX
Dopravu máte zdarma
Barevné varianty










Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Nádherný náhrdelník Candy je zdoben Swarovski Elements exkluzivním krystalem, který je zasazen do stříbra. S každým pohybem se náhrdelník rozzáří s odlesky světla.
Náhrdelník Swarovski Elements Candy zaručeně upoutá pozornost Vašeho okolí a hodí se například k jednoduchým pouzdrovým šatům, ale i k méně formálnímu outfitu. Náhrdelník krásně vynikne na Vašem krku a dodá Vašemu vzhledu výjimečnost a jiskru.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 1 krystal, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka přívěsku | 15 mm |
| Délka řetízku | 40 cm + 5 cm |
| Rozměr křišťálu | 12 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Související produkty (5)





Související produkty 5

Prsten se Swarovski Elements Lollipop P11223CSN Silver…
Kód: vs-P11223CSN
Skladem
2 268 Kč

Náušnice šedé Rivoli se Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K1122SS39SN
Skladem
1 068 Kč

Hodinky se Swarovski Elements Ladybug šedé ZLB35HSN
Kód: ZLB35HSN X
Na objednávku do 20 dnů
2 039 Kč

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Candy KW112212SN…
Kód: KW112212SN
Na objednávku do 20 dnů
1 308 Kč

Náušnice stříbrno šedé Rivoli se Swarovski Elements…
Kód: vs-K112212SN XX
Skladem
1 308 Kč
1 599 Kč
Mohlo by Vás zajímat (2)


Mohlo by Vás zajímat 2

Náhrdelník se Swarovski Elements Lollipop NK1122CSN…
Kód: NK1122CSN
Na objednávku do 20 dnů
3 108 Kč

Pinzeta se Swarovski Elements s černými křišťály
Kód: vs-CT-20.7
Skladem
399 Kč
499 Kč




