Zlaté 14 karátové náušnice kruhy žluté zlato s bílou říční perlou 91P00030
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Luxusní zlaté 14 karátové visací náušnice s pravou říční perlou bílé barvy. Více
Kód produktu: 7566 EAN: 8590962001181
Luxusní náušnice jsou vyrobeny ze 14karátového zlata s ryzostí 585/1000 a jsou doplněny pravými kultivovanými sladkovodními říčními perlami té nejvyšší kvality AAA. Perly se tak mohou pochlubit dokonalým leskem, který zaujme na první pohled.
Ústředním bodem krásy těchto zlatých 14karátových náušnic jsou bezpochyby zářivé perlové kuličky z pravých sladkovodních říčních perel.
Zlaté náušnice mohou symbolizovat lásku k našemu životnímu partnerovi, připomínat významnou událost nebo životní jubileum.
Hmotnost šperku je pouze orientační a liší se kus od kusu.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Žlutá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Přírodní kultivovaná říční perla |
| Zapínání | Kroužkové zapínání |
| Osazení | Přírodní kultivovaná říční perla |
| Kvalita perel | AAA |
| Typ | Perly |
| Typ náušnic | Visací, Perla |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička a taštička zdarma, Certifikát pravosti zlata a perel |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náušnice | 20 mm |
| Průměr | 13 mm |
| Průměr perly | 4 mm |
| Hmotnost zlata (g) | 0,66 |
| Hmotnost šperku (g) | 0,68 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty 12

Zlatý 14 karátový náhrdelník žluté zlato s bílými…

Zlatý 14 karátový náhrdelník žluté zlato s bílou říční…

Zlatý 14 karátový náramek žluté zlato s bílými říčními…

Zlatý 14 karátový přívěsek žluté zlato s bílou říční…

Zlatý 14 karátový přívěsek s bílou říční perlou 924001…

Zlatý 14 karátový náramek se třemi oválky 93A00009

Zlatý 14 karátový přívěsek žluté zlato s bílou říční…

Zlatý 14 karátový přívěsek žluté zlato s bílou říční…

Prsten zlatý se Swarovski Elements perla 35021.6…

Pozlacený stříbrný náhrdelník s bílou říční perlou 220…

Perlový náhrdelník z říčních perel se zapínáním ze 14…

Perlový náhrdelník z říčních perel se zapínáním ze 14…
Mohlo by Vás zajímat 6

Zlaté 14 karátové náušnice pecky žluté zlato s bílou…

Zlaté 14 karátové náušnice visací s bílou říční perlou…

Stříbrný prsten kroužek ve zlaté barvě

Stříbrný prsten ve zlaté barvě s motivem nekonečna

Zlaté dětské náušnice visací kytičky s bílým zirkonem …







Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba
Certifikát pravosti



