Světle hnědé náramkové hodinky s křišťály GUOU
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Luxusní hodinky v hnědé barvě s třpytivým zlatým ciferníkem. Více
Kód produktu: vs-guoubr Ceny dopravy
Barevné varianty




Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Zářivé hnědé hodinky se zdobeným ciferníkem skleněnými krystaly. Hodinky mají klasický Quartzový strojek a nejsou vodotěsné.
Hodinky krásně doladí Váš outfit.
Hodinky dodáváme v dárkové krabičce zdarma.
| Typ produktu | Hodinky, Náramky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Povrchová úprava | Pozlaceno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižuterie), Skleněný krystal, Kůže |
| Osazení | Skleněný krystal |
| Typ | Více krystalů |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka | 21 cm |
| Průměr (rozměr) pouzdra | 40 mm |
| Průměr (rozměr) ciferníku | 32 mm |
| Šířka řemínku | 18 mm |
Související produkty (1)

Související produkty 1

Růžové náramkové hodinky
Kód: vs-Ourmaipink
Skladem
1 499 Kč
2 999 Kč








