Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski modrý kulatý 34225.3 Light Sapphire
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Elegantní přívěsek kulatého tvaru s modrými krystaly Swarovski Elements. Více
Kód produktu: 34685 EAN: 8590962346855 Ceny dopravy

















Poutavý přívěsek kulatého tvaru je vykládaný krystaly Swarovski Elements v barvě Light Sapphire. Přívěsek je uchycen v porhodiovaném stříbře.
Přívěsek nádherně vynikne jako poutavý trendy doplněk k jednoduchým šatům i k méně formálnímu outfitu. Tento krásný šperk dodá Vašemu vzhledu exkluzivitu a jiskru a hodí se i ke každodennímu nošení. Okouzlete své okolí a obdarujte blízké tímto originálním šperkem.
Přívěsek je vhodný pro všechny ženy či dívky.
Součástí přívěsku není řetízek, ale i ten si můžete zakoupit na našem e-shopu.
| Typ produktu | Přívěsky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Více krystalů, Vykládané |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka přívěsku | 22 mm |
| Šířka přívěsku | 15 mm |
| Hmotnost | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty 4

Stříbrný kulatý hadí řetízek 30002 délka 42 cm

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski modré…

Stříbrný kulatý hadí řetízek 30002 délka 45 cm

Stříbrný kulatý hadí řetízek 30002 délka 50 cm
Mohlo by Vás zajímat 5

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice a přívěsek…

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice a přívěsek…

Prsten modrý Rivoli se Swarovski Elements Light…

Náušnice se Swarovski Elements tečka Light Sapphire 5…









Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



