Stříbrný pozlacený náhrdelník srdce se Swarovski Elements Gold Shadow
Více barev
46 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Stříbrný pozlacený náhrdelník a přívěsek s krystaly Swarovski Elements ve tvaru srdce. Více
Kód produktu: vs-92300322g-gsh Ceny dopravy
Barevné varianty





Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Jemný pozlacený náhrdelník s přívěskem ve tvaru srdce, které jsou dekorovány Swarovski Elements křišťály.
Okouzlete své okolí a obdarujte blízké tímto nádherným a originálním šperkem, který se s každým Vašim pohybem rozzáří s odlesky světla.
Stříbro vytváří velice střídmý efekt a proto bude vynikajícím doplňkem k Vašemu oblečení. Náhrdelník se blyští zlatavými podtóny a nabízí vysokou odolnost díky pozlacení.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Žlutá |
| Povrchová úprava | Pozlaceno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Typ | Více krystalů, Vykládané, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy, Pro děti |
| Délka řetízku | 43 cm + 3 cm |
| Rozměr přívěsku | 6 x 6 mm |
| Hmotnost | 1,5 g |
Související produkty (14)














Související produkty 14

Stříbrné náušnice ve zlaté barvě s motivem nepřesně…
Kód: vs-92400455g
Skladem
1 027 Kč

Stříbrný prsten s motivem nepravidelného srdce ve…
Kód: vs-92700455g
Skladem
1 157 Kč

Provázkový náramek se stříbrným přívěskem ve zlaté…
Kód: vs-92500455g
Skladem
799 Kč

Stříbrný prsten kroužek ve zlaté barvě
Kód: vs-92700475g
Skladem
897 Kč

Náramek zlatý se Swarovski Elements Srdce Gold Shadow
Kód: vs-92500322g-gsh
Skladem
1 190 Kč

Náušnice čiré se Swarovski Elements Pinpoint Studs KG2…
Kód: vs-KG2038SS10C
Skladem
599 Kč

Náušnice zlaté se Swarovski Elements Gold Shadow
Kód: vs-92400322g-gsh
Skladem
1 027 Kč

Náramek zlatý čirý se Swarovski Elements Soul BSG28081…
Kód: vs-BSG280810C
Skladem
1 599 Kč
1 899 Kč

Stříbrné náušnice velké kruhy pozlacené
Kód: vs-92400296G
Skladem
1 299 Kč

Náušnice čiré se Swarovski Elements Sweetheart KWMG280…
Kód: vs-KWMG28086C
Skladem
1 439 Kč

Pozlacený náramek bílé dvojsrdíčko se Swarovski…
Kód: vs-61500225g-cr
Skladem
799 Kč

Pozlacené stříbrné náušnice srdíčka se zirkonem 11513.…
Kód: 11636
Do 2 dnů
1 379 Kč

Pozlacený stříbrný nákotník srdce s krystaly Swarovski…
Kód: 92501322G-GSH
Do 3 dnů
1 287 Kč

Pozlacené stříbrné náušnice kroužky ve tvaru kapky s…
Kód: 92400596GGSH
Skladem
1 799 Kč
Mohlo by Vás zajímat (8)








Mohlo by Vás zajímat 8

Náhrdelník ve zlaté barvě se Swarovski Elements srdce…
Kód: vs-11300181g-cr
Skladem
1 099 Kč

Stříbrný náhrdelník zlaté srdce se Swarovski Elements…
Kód: vs-92300371g-cr
Skladem
1 199 Kč

Náramek zlatý květinka se Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-61500399 Gold
Skladem
899 Kč

Náhrdelník zlatý Anděl se Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-11300859g-cr Gold
Skladem
899 Kč

Stříbrný prsten ve zlaté barvě s motivem anděla
Kód: vs-92700457g
Skladem
1 199 Kč

Náhrdelník z chirurgické oceli s krystaly Swarovski…
Kód: vs-61310009g
Skladem
1 309 Kč

Pozlacené stříbrné náušnice kroužky ve tvaru kapky
Kód: 92400583G
Skladem
1 699 Kč

Pozlacený stříbrný náramek štras jednoduchý s čirými…
Kód: 92500503G-CR
Skladem
1 999 Kč
2 999 Kč




