Stříbrný náramek se Swarovski krystaly bílé srdce 33108.1 Krystal
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Stříbrný náramek zdobený třemi krystaly ve tvaru srdíčka Swarovski Elements čiré barvy. Více
Kód produktu: 1813 EAN: 8590962332872 Ceny dopravy
Nádherný dámský náramek je vyroben z exkluzivních krystalů Swarovski Elements ve tvaru srdíčka v čiré barvě, které jsou zasazeny do porhodiovaného stříbra. Tento nadčasový skvost nádherně doplní jakýkoliv outfit. Náramek má nastavitelnou délku dle potřeby.
Křišťálový náramek dodá Vašemu vzhledu vyjímečnost a zaručeně upoutá pohled Vašeho okolí. S každým pohybem se náramek rozzáří s odlesky světla. Tento exkluzivní a úžasný šperk je skvělým doplňkem, který podpoří Vaši originalitu a vyniká svou nápaditostí.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Kroužkové zapínání |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 3 krystaly |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náramku | 17 cm + 3 cm |
| Rozměr křišťálu | 6 mm |
| Hmotnost | 2,3 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty 21

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski bílé srdce 3423…

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski bílé srdce 3424…

Stříbrný náhrdelník s krystalem Swarovski bílé srdce 3…

Stříbrný náhrdelník se Swarovski krystaly srdce bílé 3…

Stříbrný náhrdelník matka a dítě se Swarovski krystaly…

Stříbrný náhrdelník se zirkonem bílé srdce 12020.1

Náušnice čiré se Swarovski Elements Bliss KWCMIX2808C…

Náhrdelník čirý se Swarovski Elements Bliss NCMIX2808C…

Náušnice čiré se Swarovski Elements Amour KCC28086C…

Náhrdelník čirý se Swarovski Elements Amour NCC28086C…

Náušnice čiré se Swarovski Elements Heart K2808C…

Náhrdelník čirý se Swarovski Elements Cuori N280862C…

Náhrdelník čirý se Swarovski Elements Heart N28086C…

Náhrdelník čirý se Swarovski Elements Sweetheart NM280…

Náušnice čiré se Swarovski Elements Sweetheart KWM2808…

Náhrdelník čirý se Swarovski Elements srdce Heart NS28…

Prsten čirý se Swarovski Elements srdce Krystal

Stříbrný prsten s motivy srdce

Stříbrný náhrdelník se Swarovski Elements bílé srdce…

Ocelový náhrdelník placaté průvlakové srdíčko

Náhrdelník čirý srdce s krystalem Swarovski Elements…
Mohlo by Vás zajímat 10

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski bílé srdce 3424…

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly bílé srdce 3310…

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice, řetízek a…

Náramek se Swarovski Elements Mix-up BMB21010

Náramek čirý se Swarovski Elements Soul BS280810C…

Náušnice se Swarovski Elements srdíčko 51050.1 Krystal…

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly bílé srdce 3310…

Sada šperků se zirkonem náušnice a přívěsek bílé srdce…

Provázkový náramek se stříbrným přívěskem s motivem…









Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



