Stříbrný náramek s modrým syntetickým opálem čtverec a bílé křišťály Preciosa 33047.1 blue
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Elegantní stříbrný náramek s křišťály Preciosa a se syntetickým opálem v modré barvě. Více
Kód produktu: 33346 EAN: 8590962333466

Zaujměte originálním a bohatě zdobeným náramkem s Preciosa křišťály, který nádherně dozdobí vaše zápěstí!
Stříbrný náramek 33047.1 je vyroben ze stříbra ryzosti 925/1000, jehož povrch byl ošetřen rhodiem. Rhodium šperk ochrání proti zčernání, zežloutnutí i poškrábání. Náramek je složen ze stříbrných čtverečků, které jsou bohatě osázeny Preciosa křišťály v bílé barvě a uprostřed je čtvercový modrý syntetický opál. Jelikož náramek neobsahuje přídavek niklu, mohou jej bez obav z alergické reakce nosit i alergici.
Stříbrný náramek 33047.1 s Preciosa křišťály pro vás ručně vyrobily naše šikovné šperkařky. O pravosti krystalů Preciosa Vás přesvědčí certifikát pravosti, který je přiložen k výrobku.
Náramek Vám zdarma připravíme do dárkové krabičky.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Preciosa, Syntetický opál |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Syntetický opál, Křišťál Preciosa |
| Typ | Více krystalů, Vykládané |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti křišťálů Preciosa |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náramku | 17 cm + 4 cm |
| Rozměr křišťálu | 6 x 6 mm |
| Rozměr přívěsku | 8 x 8 mm |
| Hmotnost stříbra (g) | 4,7 |
| Hmotnost šperku (g) | 7,2 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty 5

Stříbrné náušnice pecka s modrým syntetickým opálem a…

Stříbrné náušnice visací s modrým kulatým syntetickým…

Náhrdelník se syntetickým modrým opálem a bílými…

Stříbrný přívěsek se syntetickým opálem a křišťály…

Sada šperků se syntetickým opálem a křišťály Preciosa…
Mohlo by Vás zajímat 8

Stříbrné náušnice visací s modrým kulatým syntetickým…

Sada šperků se syntetickými opály modré kulaté 19035.3…

Stříbrný náramek se syntetickými opály modrý ovál 1303…

Náhrdelník se syntetickým opálem a křišťály Preciosa…

Stříbrné náušnice srdce s modrým syntetickým opálem 31…

Sada šperků se syntetickým opálem a křišťály Preciosa…

Sada šperků se syntetickým opálem a křišťály Preciosa…







100% ruční výroba
Certifikát pravosti



