Stříbrný náramek čirý se Swarovski Elements Srdce Krystal
Nádherný dámský náramek je zdoben přívěskem ve tvaru srdíčka a krystalem Swarovski Elemetns v čiré barvě. Tento nadčasový skvost nádherně doplní jakýkoliv outfit. Náramek má nastavitelnou délku dle potřeby.
Náramek dodá Vašemu vzhledu výjimečnost a zaručeně upoutá pohled Vašeho okolí. S každým pohybem se náramek rozzáří s odlesky světla. Tento exkluzivní a úžasný šperk je skvělým doplňkem, který podpoří Vaši originalitu a vyniká svou nápaditostí.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 1 krystal |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy, Pro děti |
| Délka náramku | 16 cm + 4 cm |
| Délka přívěsku | 20 mm |
| Hmotnost | 1,8 g |
Související produkty (13)













Související produkty 13

Náhrdelník se Swarovski Elements srdce Krystal
Kód: vs-27026801
Skladem
1 099 Kč

Stříbrný náhrdelník se Swarovski Elements bílé srdce…
Kód: vs-92300371cr
Skladem
1 169 Kč

Náhrdelník se Swarovski Elements srdce Krystal
Kód: vs-61300178cr
Skladem
1 499 Kč

Ocelový náhrdelník ve tvaru srdce
Kód: vs-61300887S
Skladem
549 Kč

Stříbrné náušnice pecky se světle modrým opálem a…
Kód: vs-92400040bl
Skladem
1 490 Kč

Náhrdelník mandala se Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-61300835CR
Skladem
879 Kč

Náušnice čiré se Swarovski Elements Sweetheart KWM2808…
Kód: vs-KWM28086C
Skladem
1 439 Kč

Náušnice čiré se Swarovski Elements Heart K2808C…
Kód: vs-K2808C
Skladem
799 Kč

Stříbrné náušnice pecka se zirkonem bílé srdce 11270.1
Kód: 3231
Do 2 dnů
636 Kč

Stříbrná sada šperků kroužky se zirkony a malé srdíčko…
Kód: 19037
Do 2 dnů
1 599 Kč

Stříbrné náušnice srdíčka se zirkonem 11513.1 crystal
Kód: 11635
Do 2 dnů
1 379 Kč

Stříbrný přívěsek rozdělená srdce 64003
Kód: 64003
Skladem
465 Kč

Stříbrný přívěsek srdce matka a dítě se zirkony bílé 1…
Kód: 014020
Do 2 dnů
818 Kč
Mohlo by Vás zajímat (4)




Mohlo by Vás zajímat 4

Stříbrné náušnice bílé kruhy s krystaly Swarovski…
Kód: vs-92400306cr
Skladem
2 099 Kč
-34%
Výprodej

Dekorační krystal střední 1ks
Kód: vs-krystalstřední
Není skladem
590 Kč
890 Kč

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly bílý 33048.1…
Kód: 592
Do 2 dnů
3 198 Kč

Stříbrný náhrdelník s krystaly Swarovski bílé infinity…
Kód: 453
Skladem
938 Kč




