Stříbrný náramek čirý se Swarovski Elements Orbita BCD1122SS39C Krystal
Více barev
75 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Luxusní stříbrný náramek dekorovaný krystalem Swarovski Elements a zirkony v čiré barvě. Více
Kód produktu: vs-BCD1122SS39C
Dopravu máte zdarma
Barevné varianty




Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Unikátní náramek z kolekce Orbita je zdoben exkluzivními krystaly, které jsou zasazeny do porhodiovaného stříbra. Rhodium stříbro ochrání proti zčernání, zežloutnutí i poškrábání.
Tento úchvatný náramek bude tvořit spolu s náušnicemi a náhrdelníkem Orbita dokonalý harmonický celek.
Náramek dodá Vašemu vzhledu výjimečnost, jiskru a zaručeně upoutá pohled Vašeho okolí.
Tento nadčasový skvost nádherně doplní jakýkoliv outfit, dodá Vašemu vzhledu na eleganci a je vhodný pro všechny věkové kategorie.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements, Zirkon |
| Zapínání | Kroužkové zapínání |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements, Zirkon |
| Typ | Více krystalů |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náramku | 16 cm + 4 cm |
| Průměr přívěsku | 20 mm |
| Rozměr křišťálu | 8 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Související produkty (15)















Související produkty 15

Stříbrný náhrdelník čirý se Swarovski Elements Orbita…
Kód: vs-NCD1122SS47C
Skladem
2 988 Kč

Stříbrné náušnice čiré se Swarovski Elements Orbita…
Kód: vs-KWCD1122SS39C
Skladem
3 108 Kč

Prsten se Swarovski Elements Rivoli Krystal 12mm
Kód: vs-97112212krystal X
Skladem
1 547 Kč

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K1122SS29C
Skladem
708 Kč

Náušnice bílé Rivoli se Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K1122SS39C
Skladem
1 068 Kč

Náušnice bílé Rivoli se Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K112212C
Skladem
1 308 Kč
1 599 Kč

Stříbrné náušnice visací s křišťály Preciosa bílé…
Kód: 164
Do 2 dnů
918 Kč

Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski bílé…
Kód: 21
Skladem
658 Kč

Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski bílé…
Kód: 1991
Skladem
698 Kč

Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski bílé…
Kód: 1978
Do 2 dnů
498 Kč

Stříbrné náušnice pecka se zirkonem bílé kulaté 11315.1
Kód: 11348
Skladem
595 Kč

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Krystal 16 mm
Kód: vs-44112216 Krystal
Skladem
799 Kč

Stříbrné náušnice s krystaly Swarovski Elements modrá…
Kód: KW610616BLS
Na objednávku do 20 dnů
1 788 Kč

Stříbrné náušnice dětské kulaté se zirkony 11479.1…
Kód: 11559
Do 2 dnů
1 040 Kč

Stříbrný náhrdelník se Swarovski krystaly kulatý 32033…
Kód: 796
Skladem
1 999 Kč
Mohlo by Vás zajímat (9)









Mohlo by Vás zajímat 9

Prsten Rivoli se Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-47112239 Krystal
Skladem
399 Kč

Prsten Rivoli se Swarovski Elements Krystal 12 mm
Kód: vs-47112212 Krystal
Skladem
499 Kč

Řetízek na nohu stříbrný se Swarovski Elements Nilo BA…
Kód: vs-BA31021
Skladem
2 268 Kč

Řetízek na nohu čirý se Swarovski Elements Polo BA5000…
Kód: vs-BA50006C
Skladem
1 599 Kč

Náušnice se Swarovski Elements kolečko Krystal menší 1…
Kód: vs-11400318
Skladem
879 Kč

Stříbrný náhrdelník s krystalem Swarovski bílý kulatý …
Kód: 3064
Skladem
1 399 Kč

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Krystal 14 mm
Kód: vs-44112214 Krystal
Skladem
549 Kč

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Krystal 16 mm
Kód: vs-44112216 Krystal
Skladem
799 Kč

Náušnice bílé se Swarovski Elements tečka Krystal 5 mm
Kód: vs-723853cr Krystal
Skladem
249 Kč




