Stříbrný náramek čirý se Swarovski Elements krystaly Anděl Krystal
Jemný náramek zdobený přívěskem ve tvaru andílka, který je osázený krystaly Swarovski Elements. Více
Kód produktu: vs-92500406cr

Nádherný dámský náramek zdobený přívěskem ve tvaru andílka, který je vykládaný krystaly Swarovski Elements v čiré barvě.
Náramek je vyroben ze stříbra ryzosti 925/1000, jehož povrch byl ošetřen rhodiem. Rhodium šperk ochrání proti zčernání, zežloutnutí i poškrábání.
Tento nadčasový skvost nádherně doplní jakýkoliv outfit. Náramek má nastavitelnou délku dle potřeby.
Náramek dodá Vašemu vzhledu výjimečnost a zaručeně upoutá pohled Vašeho okolí. S každým pohybem se náramek rozzáří s odlesky světla.
Tento exkluzivní a úžasný šperk je skvělým doplňkem, který podpoří Vaši originalitu a vyniká svou nápaditostí.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Více krystalů |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy, Pro děti |
| Délka náramku | 18 cm + 5 cm |
| Rozměr přívěsku | 15 x 15 mm |
| Hmotnost | 1,58 g |
Související produkty 24

Stříbrný náhrdelník ve tvaru anděla

Stříbrný náhrdelník ve tvaru anděla

Stříbrný prsten se zirkony anděl a srdce Krystal

Náhrdelník z chirurgické oceli s krystaly Swarovski…

Stříbrný prsten s motivem anděl

Náušnice čiré s křišťály Preciosa Andílek Krystal

Stříbrný náhrdelník anděl se Swarovski krystaly bílý 3…

Stříbrný prsten kroužek

Náušnice čiré se Swarovski Elements Andílek Krystal

Náhrdelník s přívěskem Anděl se Swarovski Elements…

Stříbrný náhrdelník s motivem anděla

Stříbrné náušnice pecky se zirkony 11417.1

Stříbrné náušnice pecky andělská křídla se zirkony 114…

Stříbrný náhrdelník anděl se zirkonem v srdíčku 12073.1

Pozlacený stříbrný náhrdelník anděl se zirkonem v…

Stříbrný přívěsek anděl 64006

Stříbrný přívěsek anděl se srdíčkem ze zirkonu 14031.1

Stříbrný přívěsek malý andílek se zirkony bílý 14030.1

Stříbrný přívěsek anděl se zirkony bílý 14027.1

Stříbrný náhrdelník čirý s krystaly Swarovski Elements…

Andělé existují, jen často nemají křídla a říká se jim…

Stříbrný náhrdelník s andělem 62029

Stříbrné náušnice mini obvodový anděl

Stříbrný náhrdelník anděl s srdíčkem
Mohlo by Vás zajímat 7

Červený náramek proti uhranutí stříbrný anděl se…

Náhrdelník Andílek se Swarovski Elements Krystal

Náušnice čiré se Swarovski Elements Andílek Krystal

Stříbrný náhrdelník bílý Andílek se Swarovski Elements…

Náhrdelník Anděl se Swarovski Elements Krystal

Stříbrný náhrdelník anděl se Swarovski krystaly bílý 3…





