Stříbrný náhrdelník se zirkonem v bílé barvě 12042.1
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Romantický náhrdelník s přívěskem ve tvaru nápisu love osázený zirkonem čiré barvy. Více
Kód produktu: 2843 EAN: 8590962120424 Ceny dopravy
Jedinečný náhrdelník s nápisem love vykládaný zirkony čiré barvy.
Dámský náhrdelník je vyrobený ze stříbra ryzosti 925/1000 a povrch náhrdelníku je zušlechtěn rhodiováním.
Rhodium je ušlechtilý drahý kov ze skupiny platinových kovů. Rhodiováním stříbrných šperků galvanickým nanášením tohoto drahého platinového kovu se stává povrch šperku tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je mechanický otěr, poškrábání, nabíhání stříbra, lidský pot, kosmetické přípravky a další.
Náhrdelník má praktické zapínání na karabinku, které zabezpeční tento krásný šperk proti ztrátě.
Elegantní šperk vhodný do společnosti.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Zirkon |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Zirkon |
| Typ | 1 krystal, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka řetízku | 42 cm |
| Rozměr přívěsku | 6 x 17 mm |
| Hmotnost | 2,5 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty 6

Prsten čirý se Swarovski Elements Love Krystal

Náramek bílé dvojsrdíčko se Swarovski krystaly srdce…

Prsten se Swarovski Elements šikmé srdce Krystal

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski bílé…

Stříbrné náušnice medvídek se Swarovski Elements…

Stříbrný prsten se zirkony Krystal
Mohlo by Vás zajímat 3

Stříbrný náhrdelník s krystaly Swarovski bílé srdce 32…

Stříbrný prsten s krystaly Swarovski bílý 35031.1…













