Stříbrný náhrdelník s krystaly Swarovski kytička 32047.5 Paradise Shine
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Elegantní stříbrný náhrdelník s krystaly Swarovski Elements ve tvaru květina. Více
Kód produktu: 2115 EAN: 8590962321661
Ozdobte svůj dekolt řetízkem s přívěskem ve tvaru kytky, která vás nádherně rozzáří!
Stříbrný náhrdelník je vyroben ze stříbra o ryzosti 925/1000 včetně povrchové úpravy rhodiem. Rhodium ochrání šperk proti zčernání, zežloutnutí i poškrábání. Řetízek obsahuje stříbrný přívěsek ve tvaru kytičky, která je tvořena Swarovski krystaly v barvě paradise shine. Náhrdelník neobsahuje nikl, je tak vhodný i pro alergiky.
Stříbrný náhrdelník je poctivě ručně vyroben šikovnými šperkaři, kteří využívají jen ty nejprvotřídnější materiály.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Více krystalů, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka řetízku | 43 cm |
| Rozměr přívěsku | 17 x 19 mm |
| Hmotnost | 3,8 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty 11

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski zelená…

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski zelené…

Stříbrné náušnice visací se Swarovski krystalem kulaté…

Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski zelené…

Náramek Rivoli se Swarovski Elements Paradise Shine 8…

Náušnice měnivé Rivoli se Swarovski Elements Sweet…

Náramek měnivý se Swarovski Elements Candy B1122SS47PS…

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements visací Paradise…

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Candy KW112212PS…

Stříbrné náušnice s krystaly Swarovski Elements měnivá…

Stříbrný náhrdelník se Swarovski Elements měnivá kapka…
Mohlo by Vás zajímat 6

Náušnice se Swarovski Elements kostka Vitrail Light 6…

Stříbrný náhrdelník s krystaly Swarovski zeleno…

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice,řetízek a…

Přívěsek Rivoli se Swarovski Elements Paradise Shine 1…

Přívěsek Rivoli se Swarovski Elements Paradise Shine 8…










Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



