Stříbrný náhrdelník s křišťály Preciosa bílý 32026.1 Krystal
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Více barev
127 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Náhrdelník ve tvaru kolečka s čirými křišťály Preciosa. Více
Kód produktu: 6794 EAN: 8590962322521
Dopravu máte zdarma
Barevné varianty

Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Velmi slušivý náhrdelník s přívěskem ve tvaru kolečka, který je ozdoben čirými křišťály.
Tento výjimečný náhrdelník působí velmi žensky a výborně doplňuje jak každodenní, tak i elegantní oblečení. Je vhodný pro dámy i mladší dívky.
Okouzlete své okolí, nebo obdarujte své blízké tímto nádherným šperkem.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Preciosa |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Preciosa |
| Typ | Vykládané, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti křišťálů Preciosa |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka řetízku | 42 cm + 4,5 cm |
| Rozměr přívěsku | 28 x 28 mm |
| Hmotnost | 10,43 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty (14)














Související produkty 14

Dámské bílé hodinky Centella se Swarovski Elements ZN4…
Kód: vs-ZN40WC
Do 10 dnů
2 628 Kč

Stříbrný prsten s krystaly Swarovski bílý 35031.1…
Kód: 293
Skladem
1 789 Kč

Stříbrné náušnice kruhy s krystaly Swarovski bílý kruh…
Kód: 58
Do 2 dnů
3 038 Kč

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly bílý 33048.1…
Kód: 592
Do 2 dnů
3 198 Kč

Stříbrné náušnice kruhy s krystaly Swarovski bílé…
Kód: 761
Do 2 dnů
1 078 Kč

Stříbrné náušnice bílé kruhy s krystaly Swarovski…
Kód: vs-92400306cr
Skladem
2 099 Kč

Náušnice čiré se Swarovski Elements kulaté Krystal
Kód: vs-61400613cr
Skladem
989 Kč

Stříbrné náušnice kruhy malé
Kód: vs-92400295RH
Skladem
1 169 Kč
-20%
Více barev

Náramek se Swarovski Elements Chic Medium BMESH9PCZJC…
Kód: vs-BMESH9PCZJC XX
Skladem
4 799 Kč
5 999 Kč

Stříbrné náušnice pecka se zirkonem bílé kulaté 11315.1
Kód: 11348
Skladem
595 Kč

Stříbrné náušnice vlnkové kruhy s křišťály Preciosa…
Kód: 91261
Skladem
1 358 Kč
-16%
Výprodej

Stříbrné náušnice visací s křišťály Preciosa bílé…
Kód: 7257
Skladem
2 181 Kč
2 590 Kč

Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski bílé…
Kód: 7886
Do 2 dnů
898 Kč

Stříbrné náušnice pecky kulaté se zirkony 11431.1…
Kód: 11496
Do 2 dnů
1 122 Kč
Mohlo by Vás zajímat (4)




Mohlo by Vás zajímat 4

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice a přívěsek…
Kód: 302
Do 2 dnů
1 598 Kč

Stříbrný náhrdelník s krystaly Swarovski bílé infinity…
Kód: 453
Skladem
938 Kč

Náhrdelník se Swarovski Elements srdce Krystal
Kód: vs-27026801
Skladem
1 099 Kč

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly bílý 33048.1…
Kód: 592
Do 2 dnů
3 198 Kč







100% ruční výroba
Certifikát pravosti



