Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski fialové kulaté 31229.5 Vitrail Light
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Více barev
23 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Decentní dámské visací náušnice s exklusivními fialovými krystaly Swarovski kulatého tvaru. Více
Kód produktu: 91139 EAN: 8590962911398 Ceny dopravy
Barevné varianty







Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Tyto nádherné visací náušnice jsou zdobeny exklusivními krystaly Swarovski Elements, které jsou zasazeny do rhodiovaného stříbra. Rhodiovaný povrch zvyšuje odolnost šperku a minimalizuje vznik případných alergických reakcí.
Náušnice mají zapínání na klapku.
Náušnice Swarovski Elements nádherně vyniknou jako poutavý trendy doplněk k jednoduchým šatům i k méně formálnímu outfitu. Naušnice dodají Vašemu vzhledu exklusivitu a jiskru.
Náušnice jsou vhodné pro mladší dívky i starší dámy.
Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski fialové kulaté 31229.5 Vitrail Light
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na klapku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 1 krystal |
| Typ náušnic | Visací |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náušnice | 16 mm |
| Rozměr křišťálu | 8 mm |
| Rozměr náušnice | 16 x 8 mm |
| Hmotnost | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty (3)



Související produkty 3

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski fialový kulatý…
Kód: 70
Nedostupné
278 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Vitrail Light 12…
Kód: vs-44112212vl
Skladem
439 Kč

Stříbrný náhrdelník se Swarovski krystaly fialový…
Kód: 6206
Skladem
1 979 Kč
Mohlo by Vás zajímat (5)





Mohlo by Vás zajímat 5

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski fialová…
Kód: 316
Skladem
378 Kč

Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski fialové…
Kód: 334
Do 2 dnů
858 Kč

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski fialové srdce 3…
Kód: 34485
Do 2 dnů
909 Kč

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice a přívěsek…
Kód: 39452
Skladem
1 258 Kč

Stříbrné dětské náušnice visací se zirkonem fialová…
Kód: 11191
Nedostupné
1 060 Kč








Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



