Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski bílé 31128.1 Krystal
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Náušnice ve tvaru vrtulky osázené křišťály se Swarovski Elements čiré barvy. Více
Kód produktu: 2359 EAN: 8590962311839
Exkluzivní náušnice s třpytivými krystaly Swarovski tvaru vrtulky uchycené v porhodiovaném stříbře jsou úžasným doplňkem, který podpoří Vaši originalitu a vyniká svou nápaditostí. S každým Vašim pohybem se náušnice rozzáří s odlesky světla. Náušnice mají bezpečné zapínání na klapku.
Okouzlete své okolí a obdarujte blízké tímto originálním šperkem, který vynikne jako poutavý trendy doplněk jak k večerním šatům, tak i k méně formálnímu outfitu a hodí se i ke každodennímu nošení.
Tyto úžasné a krásné náušnice jsou vhodné pro každou ženu či dívku.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na klapku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané |
| Typ náušnic | Visací |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náušnice | 48 mm |
| Rozměr náušnice | 4 x 48 mm |
| Hmotnost | 3 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty 6

Stříbrný prsten s krystaly Swarovski bílý 35031.1…

Náhrdelník se Swarovski Elements 32018.1 Krystal

Náramek Rivoli se Swarovski Elements Krystal 8 mm

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski bílý obdélník 3…

Náramek bílé dvojsrdíčko se Swarovski krystaly srdce…

Náramek se Swarovski Elements nekonečno Krystal
Mohlo by Vás zajímat 5

Přívěsek se Swarovski Elements 34100.1 trojúhelník…

Stříbrný náhrdelník s krystaly Swarovski bílé infinity…

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly bílý 33048.1…

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice, řetízek a…










Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



