Stříbrné náušnice visací s bílou říční perlou 21048.1 Bílá
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Více barev
67 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Jedinečné perlové náušnice vykládané zirkony. Více
Kód produktu: 2300 EAN: 8590962210583
Dopravu máte zdarma
Barevné varianty

Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Decentní náušnice s efektivním zapínáním na klapku. Vše s bílou perlou a doplněné o čiré zirkony.
Ideální pro všechny věkové kategorie. Vhodné pro denní i večerní nošení.
Vše je ruční práce, při které používáme jen prvotřídní materiály. Výrobek je vhodný pro alergiky, neobsahuje nikl.
Kultivované perly jsou svým způsobem stále perly pravé, ale do jejich vznikl zasáhl člověk. Perlorodkám je při malém chirurgickém zárodku do lastury strojem vložena opracovaná drobná kulička. Ta se pak začne obalovat perletí.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Přírodní kultivovaná říční perla, Zirkon |
| Zapínání | Na klapku |
| Osazení | Přírodní kultivovaná říční perla, Zirkon |
| Kvalita perel | AAA |
| Typ | Vykládané + perly |
| Typ náušnic | Visací, Perla |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička a taštička zdarma, Certifikát pravosti stříbra a perel |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náušnice | 17 mm |
| Průměr perly | 9 mm |
| Rozměr náušnice | 17 x 9 mm |
| Hmotnost stříbra (g) | 3 |
| Hmotnost šperku (g) | 4,4 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty (6)






Související produkty 6

Perlový náramek z pravých říčních perel bílý 23002.1
Kód: 1338
Skladem
1 978 Kč

Perlový náramek z pravých říčních perel bílý 23003.1
Kód: 1375
Nedostupné
2 798 Kč

Stříbrný prsten s bílou říční perlou 25001.1
Kód: vs-25001.1
Skladem
1 098 Kč

Perlový náhrdelník srdce s řetízkem z pravých říčních…
Kód: 1336
Do 2 dnů
2 318 Kč

Perlový náhrdelník z pravých říčních perel bílý 22014.1
Kód: 1727
Nedostupné
838 Kč

Perlový náhrdelník z pravých říčních perel bílý 22006.1
Kód: 1332
Do 2 dnů
3 598 Kč
Mohlo by Vás zajímat (4)




Mohlo by Vás zajímat 4

Náramek perlový 33017.1 Bílá
Kód: 535
Skladem
378 Kč

Perlový náhrdelník se Swarovski Elements 32012.1 Bílý
Kód: 534
Skladem
718 Kč

Stříbrné náušnice pecky s bílou říční perlou 21003.1B
Kód: 1319
Skladem
1 338 Kč

Perlová souprava z říčních perel bílá 29035.1
Kód: 1764
Nedostupné
1 878 Kč










Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba
Certifikát pravosti



