Stříbrné náušnice visací s bílou říční perlou 21002.1
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Jednoduché bílé visací náušnice ve tvaru perly. Více
Kód produktu: 1318 EAN: 8590962210026
Obdivuhodné náušnice s přírodní kultivovanou říční perlou zasazenou ve stříbře a vykládané zirkonem.
Kultivované perly jsou svým způsobem stále perly pravé, ale do jejich vznikl zasáhl člověk. Perlorodkám je do lastury strojem vložena opracovaná drobná kulička. Ta se pak začne obalovat perletí.
Perlové náušnice dodájí Vašemu vzhledu výjimečnost, jiskru a zaručeně upoutá každý pohled ve Vašem okolí. Tento exkluzivní a úžasný šperk je skvělým doplňkem, který podpoří Vaši originalitu a vyniká svou nápaditostí.
Náušnice jsou vhodné jak pro dámy, tak i mladší dívky.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Přírodní kultivovaná říční perla, Zirkon |
| Zapínání | Na ruský patent |
| Osazení | Přírodní kultivovaná říční perla, Zirkon |
| Kvalita perel | AAA |
| Typ | Perly |
| Typ náušnic | Perla |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička a taštička zdarma, Certifikát pravosti stříbra a perel |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náušnice | 23 mm |
| Rozměr | 8 x 6,5 mm |
| Hmotnost | 1,8 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty 8

Perlový náramek z pravých říčních perel bílý 23001.1

Stříbrný prsten s bílou říční perlou 25001.1

Perlový náhrdelník z pravých říčních perel bílý 22024.1

Perlový náhrdelník s řetízkem z pravých říčních perel…

Perlový náhrdelník z pravých říčních perel bílý 22026.1

Perlový náhrdelník z pravých říčních perel bílý 22016.1

Stříbrný prsten s bílou říční perlou 25003.1 Bílá

Stříbrný prsten s bílou říční perlou 25002.1 Bílá
Mohlo by Vás zajímat 6

Perlová souprava z říčních perel bílá 29028.1

Stříbrné náušnice visací s perlou z křišťálu Preciosa…

Perlový náramek s křišťály Preciosa 33063.1 Bílý

Perlový náhrdelník bílý s křišťály Preciosa 32006.1

Perlová souprava z říčních perel bílá 29041.1









Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba
Certifikát pravosti



