Stříbrné náušnice růžové se Swarovski Elements Clematis K58105328RLR Light Rose
Více barev
49 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Okouzlující visací perlové náušnice osázené růžovými křišťály Swarovski Elements. Více
Kód produktu: vs-K58105328RLR Ceny dopravy
Barevné varianty


Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Exklusivní perlové náušnice jsou zdobeny růžovými krystaly Swarovski Elements ve tvaru kuličky a křišťálovými perlami Swarovski Elements v barvě Rosaline, které jsou zasazeny do rhodiovaného stříbra.
Náušnice nádherně vyniknou jako poutavý trendy doplněk k jednoduchým šatům i k méně formálnímu outfitu. Tento krásný šperk dodá Vašemu vzhledu exkluzivitu, jiskru a hodí se i ke každodennímu nošení.
Náušnice jsou vhodné pro všechny dívky i ženy.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements, Swarovski perla |
| Zapínání | Na puzetu |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements, Swarovski perla |
| Typ | Více krystalů, Perly |
| Typ náušnic | Visací, Perla |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náušnice | 55 mm |
| Průměr perly | 4 mm |
| Rozměr křišťálu | 4 x 4 mm |
| Rozměr náušnice | 55 x 4 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Související produkty (3)



Související produkty 3

Náhrdelník růžový se Swarovski Elements Clematis N5810…
Kód: vs-N58105328RLR
Na objednávku do 20 dnů
1 999 Kč

Náramek růžový Clematis se Swarovski Elements B5810532…
Kód: vs-B58105328RLR
Do 10 dnů
1 499 Kč

Stříbrný přívěsek s růžovou perlou srdce 34246.3…
Kód: 2981
Skladem
599 Kč
Mohlo by Vás zajímat (6)






Mohlo by Vás zajímat 6

Náušnice se Swarovski Elements srdíčko Light Rose 10 mm
Kód: vs-793902 Light Rose
Skladem
399 Kč

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements s třemi kameny…
Kód: vs-05.2.
Skladem
690 Kč
1 590 Kč

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Light Rose 14 mm…
Kód: vs-01.2 Light Rose
Skladem
399 Kč
499 Kč

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski růžová…
Kód: 91108
Skladem
598 Kč

Stříbrné náušnice pecka se Swarovski krystaly růžové…
Kód: 91123
Do 2 dnů
558 Kč

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice, řetízek a…
Kód: 3315
Do 2 dnů
1 478 Kč




