Stříbrné náušnice pecky s pravou říční perlou 21066.1 Bílé
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
38 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Decentní náušnice dekorované pravou říční perlou bílé barvy. Více
Kód produktu: 7438 EAN: 8590962210880 Ceny dopravy
Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Obdivuhodné náušnice s přírodní kultivovanou říční perlou. Tyto perlou zdobené náušnice mají efektivní zapínání na puzetu proti nechtěné ztrátě.
Do náušnic není přidán nikl, a tak se je nemusí bát nosit ani alergici.
Jemné stříbrné náušnice s krásnou říční perlou lesknoucí se ve vlnce vám přidají na eleganci.
Náušnice budou tou pověstnou třešničkou na Vašem outfitu, dodají Vašemu vzhledu exkluzivitu a jiskru.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Přírodní kultivovaná říční perla |
| Zapínání | Na puzetu |
| Osazení | Přírodní kultivovaná říční perla |
| Kvalita perel | AAA |
| Typ | Perly |
| Typ náušnic | Pecky, Perla |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička a taštička zdarma, Certifikát pravosti stříbra a perel |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náušnice | 16 mm |
| Průměr perly | 8 mm |
| Rozměr náušnice | 16 x 10 mm |
| Hmotnost stříbra (g) | 4 |
| Hmotnost šperku (g) | 5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty (8)








Související produkty 8

Stříbrný náhrdelník s pravou říční perlou 22038.1 Bílá
Kód: 7439
Do 2 dnů
1 198 Kč

Stříbrný prsten s bílou říční perlou 25002.1 Bílá
Kód: 25002.1 B
Skladem
1 198 Kč

Perlový náramek z pravých říčních perel bílý 23001.1
Kód: 1337
Do 2 dnů
2 278 Kč

Perlový náhrdelník z pravých říčních perel bílý 22014.1
Kód: 1727
Nedostupné
838 Kč

Perlový náramek z pravých říčních perel bílý 23008.1
Kód: 1739
Nedostupné
938 Kč

Perlový náhrdelník z pravých říčních perel bílý 22015.1
Kód: 1728
Do 2 dnů
1 138 Kč

Perlový náhrdelník z pravých říčních perel bílý 22025.1
Kód: 1738
Nedostupné
1 738 Kč

Perlový náramek s pravou říční perlou v lístečku bílý …
Kód: 23028
Do 2 dnů
1 338 Kč
Mohlo by Vás zajímat (7)







Mohlo by Vás zajímat 7

Stříbrné náušnice visací s bílou říční perlou 21027.1
Kód: 3039
Nedostupné
1 796 Kč

Perlová souprava z říčních perel bílá 29044.1
Kód: 3119
Do 2 dnů
3 038 Kč

Stříbrné náušnice pecky s bílou říční perlou 21041.1M
Kód: 1725
Skladem
1 453 Kč

Perlový náhrdelník z pravých říčních perel bílý 22007.1
Kód: 1333
Do 2 dnů
4 878 Kč

Stříbrné náušnice visací s bílou říční perlou 21048.1…
Kód: 2300
Do 2 dnů
2 030 Kč

Stříbrné náušnice visací s bílou říční perlou 21008.1
Kód: 1324
Skladem
1 318 Kč

Stříbrné náušnice pecky s bílou říční perlou 21021.1
Kód: 1707
Skladem
985 Kč















Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba
Certifikát pravosti



