Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski bílé srdce 31259.1 Krystal
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (2)Počet hvězdiček je 5 z 5
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Křišťálové náušnice Swarovski Elements ve tvaru srdíčka čiré barvy. Více
Kód produktu: 1789 EAN: 8590962319514 Ceny dopravy
Barevné varianty




Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Romantické náušnice jsou zdobeny Swarovski Elements exkluzivními krystaly tvaru srdce, které jsou zasazeny do porhodiovaného stříbra. Náušnice mají praktické zapínání na puzetky.
Jemné decentní náušnice srdíčka nádherně vyniknou ve Vašich uších a s každým pohybem se rozzáří s odlesky světla.
Tyto náušnice dodají Vašemu vzhledu výjimečnost a jiskru.
Tento šperk je vhodný pro dámy i slečny.
Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski bílé srdce 31259.1 Krystal
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na puzetu |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 1 krystal |
| Typ náušnic | Pecky |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy, Pro děti |
| Délka náušnice | 10 mm |
| Rozměr křišťálu | 6 x 6 mm |
| Rozměr náušnice | 10 x 10 mm |
| Hmotnost stříbra (g) | 1,2 |
| Hmotnost šperku (g) | 1,6 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty (18)


















Související produkty 18

Stříbrný náhrdelník s krystaly Swarovski bílé srdce 32…
Kód: 795
Do 2 dnů
1 798 Kč

Náhrdelník se Swarovski Elements srdce Krystal
Kód: vs-11300181cr
Skladem
1 099 Kč

Náramek bílé dvojsrdíčko se Swarovski krystaly srdce…
Kód: vs-61500225cr
Skladem
799 Kč

Náhrdelník se Swarovski Elements srdce Krystal
Kód: vs-61300178cr
Skladem
1 499 Kč

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly bílé srdce 3310…
Kód: 1814
Do 2 dnů
1 398 Kč

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly bílé srdce 3310…
Kód: 1813
Skladem
798 Kč

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly bílé srdce 3311…
Kód: 1815
Skladem
898 Kč

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski bílé srdce 3424…
Kód: 1833
Do 2 dnů
878 Kč

Stříbrný přívěsek s krystalem Swarovski bílý ovál 3422…
Kód: 1821
Do 2 dnů
578 Kč

Stříbrný náhrdelník s krystaly Swarovski bílý 32067.1…
Kód: 1810
Skladem
1 899 Kč

Stříbrný náhrdelník se Swarovski krystaly srdce bílé 3…
Kód: 3981
Do 2 dnů
1 698 Kč

Stříbrný náhrdelník matka a dítě se Swarovski krystaly…
Kód: 4001
Skladem
1 198 Kč

Náhrdelník čirý se Swarovski Elements Amour NCC28086C…
Kód: vs-NCC28086C
Skladem
2 199 Kč

Stříbrný náhrdelník s motivem nepřesně spojeného srdce
Kód: vs-92300455rh
Skladem
1 299 Kč

Stříbrný prsten s motivy srdce
Kód: vs-92700414rh
Skladem
1 199 Kč
-17%
Více barev

Náramek se Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-61500632CR X
Do 3 dnů
989 Kč
1 190 Kč

Náhrdelník čirý se Swarovski Elements Sweetheart NM280…
Kód: vs-NM28086C
Skladem
od
1 308 Kč

Náhrdelník čirý srdce s krystalem Swarovski Elements…
Kód: 61310243CR
Skladem
539 Kč
Mohlo by Vás zajímat (5)





Mohlo by Vás zajímat 5

Náhrdelník se Swarovski Elements srdce Krystal
Kód: vs-27026801
Skladem
1 299 Kč

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski bílé srdce 3409…
Kód: 355
Skladem
909 Kč

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski bílé…
Kód: 3233
Do 2 dnů
869 Kč

Náhrdelník se Swarovski Elements srdce Krystal
Kód: vs-11300534
Skladem
989 Kč

Stříbrné náušnice srdce s růžovým syntetickým opálem 3…
Kód: 91288
Do 2 dnů
718 Kč














Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



