Souprava se Swarovski Elements růžová perla 39091.1 Rosaline
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Více barev
44 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Elegantní souprava se Swarovski Elements a perlou růžové barvy. Více
Kód produktu: 1249 EAN: 8590962393989 Ceny dopravy
Barevné varianty




Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Soupravu tvoří visací náušnice a přívěsek z porhodiovaného stříbra, které jsou zdobeny komponenty Swarovski Elements v nichž jsou vsazené perly.
Náušnice mají pohodlné a prověřené zapínání na klapku proti nechtěné ztrátě.
Okouzlete své okolí a obdarujte blízké tímto originálním šperkem, který vynikne jako poutavý trendy doplněk jak k večerním šatům, tak i k méně formálnímu outfitu a hodí se i ke každodennímu nošení.
Součástí této soupravy není řetízek.
Tento šperk je vhodný pro všechny ženy i dívky.
| Typ produktu | Soupravy |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Zapínání | Na klapku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Typ | Vykládané, Perly |
| Typ náušnic | Visací, Perla |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náušnice | 20 mm |
| Délka přívěsku | 17 mm |
| Průměr perly | 7 mm |
| Rozměr náušnice | 11x11 |
| Rozměr přívěsku | 10 x 10 mm |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty (7)







Související produkty 7

Perlový náramek se Swarovski Elements 33091.3 Rosaline
Kód: 1239
Do 2 dnů
418 Kč

Perlový náhrdelník se Swarovski Elements 32036.3…
Kód: 800
Do 2 dnů
798 Kč

Náramek SLAKE propletený s krystaly světle růžový
Kód: vs-SLPsv.růžový
Skladem
390 Kč
590 Kč

Lososový křišťálový náramek
Kód: vs-Bei-13
Skladem
290 Kč
390 Kč

Perlový náramek růžový s křišťály Preciosa 33115.3…
Kód: 6232
Do 2 dnů
518 Kč

Stříbrný prsten se Swarovski Elements perla Rose
Kód: 91700005RO
Do 3 dnů
1 417 Kč

Perlový náramek růžový 56010.3 rose
Kód: 56028
Do 2 dnů
100 Kč








Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



