Souprava čirá se Swarovski Elements Krystal
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
32 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Souprava tvořená náušnicemi a řetízkem s přívěskem. Souprava je osázená kulatými krystaly Swarovski Elements čiré barvy a vyrobena je z porhodiovaného kovu. Více
Kód produktu: vs-61000370cr Ceny dopravy
Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Originální souprava tvořena náušnicemi a přívěskem s řetízkem, které jsou vykládány křišťály Swarovski Elements. Krystalky jsou vsazeny do rhodiovaného kovu a řetízek je vyroben z oceli. Náušnice mají praktické zapínání na klapku a řetízek se zapíná pomocí karabinky.
Rhodiovaná úprava zabraňuje černání šperku a eliminuje vznik případných alergických reakcí.
Okouzlete okolí a obdarujte své blízké tímto originálním šperkem, který rozhodně upoutá pohled každého ve Vašem okolí.
Soupravu dodáváme včetně řetízku.
| Typ produktu | Soupravy |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižuterie), Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na klapku, Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 1 krystal, Souprava včetně řetízku |
| Typ náušnic | Visací |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náušnice | 8 mm |
| Délka přívěsku | 8 mm |
| Délka řetízku | 45 cm |
| Rozměr křišťálu | 6 mm |
Související produkty (10)










Související produkty 10

Prsten čirý se Swarovski Elements šaton Krystal
Kód: vs-92700224cr
Skladem
1 199 Kč

Prsten se Swarovski Elements Rivoli Krystal 12mm
Kód: vs-97112212krystal X
Skladem
1 547 Kč

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly bílý 33111.1…
Kód: 1816
Do 2 dnů
1 638 Kč

Stříbrný náramek čirý se Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-92500255cr
Skladem
1 157 Kč

Červený náramek proti uhranutí stříbrný kulatý 13005.3…
Kód: 6447
Skladem
504 Kč

Černý náramek proti uhranutí stříbrný kulatý 13005.3
Kód: 013027
Skladem
504 Kč

Stříbrný náramek dvojitý řetízek se zirkonem 63006
Kód: 63007
Do 2 dnů
1 222 Kč

Náramek se Swarovski Elements Mix-up BMB31023
Kód: vs-BMB31023
Skladem
1 679 Kč

Stříbrný náramek s přívěskem s krystaly Swarovski…
Kód: 92500357CR
Skladem
1 399 Kč

Stříbrný nákotník s krystaly Swarovski Elements…
Kód: 92500260CR
Skladem
1 299 Kč
Mohlo by Vás zajímat (5)





Mohlo by Vás zajímat 5

Náhrdelník čirý se Swarovski Elements Křížek Krystal
Kód: vs-61300597cr
Skladem
769 Kč

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice a přívěsek…
Kód: 39
Do 2 dnů
678 Kč

Stříbrný náhrdelník s krystaly Swarovski bílý 32067.1…
Kód: 1810
Skladem
1 899 Kč

Stříbrný náhrdelník s krystalem Swarovski bílé srdce 3…
Kód: 2100
Skladem
1 199 Kč
1 499 Kč

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly bílý 33111.1…
Kód: 1816
Do 2 dnů
1 638 Kč




